Plener fotograficzny Photoday w Starej Rzeźni!

Już w najbliższą sobotę odrestaurowana Stara Rzeźna na Łasztowni stanie się wyjątkowym plenerem fotograficznym. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony akcji Photoday organizowanej przez „Szczecin Nasze Miasto”. Patronat nad wydarzeniem obiął blog Szczecin Aloud.

Plener rozpocznie się o godz. 11.00 przy ul. Wendy, na Nabrzeżu Starówka przy budynku Starej Rzeźni. Na zwiedzanie i fotografowanie obiektu mieszkańcy będą mieli dwie godziny. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich miłośników fotografii.

Fot. Andrzej Szkocki
                                                                                                                                        Fot. Andrzej Szkocki

Uczestnicy akcji będą mieli wyjątkową okazje zobaczyć i uwiecznić na zdjęciach odrestaurowany budynek Starej Rzeźni jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem. 21 i 22 marca firma CSL Internationale Spedition, której biura znajdują się w budynku, organizuje bowiem dni otwarte dla mieszkańców i turystów.

Wydarzenie na Facebooku 

Ponadto finał każdego z plenerów ma miejsce podczas wernisażu. I tym razem najlepsze zdjęcia zobaczymy na wystawie w Starej Rzeźni, a ich a autorzy zostaną nagrodzeni.

Stara Rzeźnia już po raz długi stanie się plenerem zdjęciowym dla mieszkańców Szczecina. W kwietniu 2012 roku, tuż przed remontem budynku, w akcji udział wzięło ponad 100 osób.

Więcej informacji znaleźć można TUTAJ. 

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.