1. PODPISZ (nazwij) swój plik z pracą konkursową. Schemat nazwy to:
imię i nazwisko, nazwa kategorii, (np. Anna Kowalska Szczecin nieznany). Pamiętaj, by nie używać w nazwie polskich znaków.

Wymagania techniczne prac konkursowych:

TEKST – od minimum 1500 do maksimum 4000 znaków bez spacji, w formacie DOC / PDF lub innym dowolnym pliku tekstowym;
ZDJĘCIE / GRAFIKA – w formacie JPG / PNG / GIF o wadze do 2 MB
FILM – w formacie 3GP / ASF / AVI / DV / FLV/ MP4 / MPG, o wadze do 100 MB

2. W związku z licznymi pytaniami uczestników konkursu przyjmowane będą również prace przesłane bezpośrednio na adres blog@szczecin.eu wraz z dołączonym wypełnionym formularzem zgłoszeniowym.

Alternatywnie można WRZUCIĆ pracę konkursową do wirtualnej skrzynki Szczecin Aloud na AirDropper. Każda z trzech kategorii konkursowych posiada dedykowaną wirtualną skrzynkę oraz własny link zaadresowany do niej.

Zgłaszając pracę w danej kategorii, należy kliknąć w link do skrzynki
z nazwą tej kategorii, w której zgłaszasz pracę, następnie dodać pracę za pomocą „ADD FILES” i wysłać klikając „SEND”.

Link do poszczególnych wirtualnych skrzynek:

KULTURA i WYDARZENIA

SZCZECIN NIEZNANY

LIFESTYLE

WAŻNE – wygenerowany dla każdej skrzynki link jest jednokrotnego wykorzystania. Należy użyć go tylko i wyłącznie w celu przesłania pracy.
Jeśli utracisz jednorazowy link i możliwość wrzucenia swojej pracy, wyślij do nas e-maila na blog@szczecin.eu z prośbą o wygenerowanie nowego linka do skrzynki. W treści e-maila napisz  nazwę kategorii w której zgłaszasz pracę.
Jeśli chcesz wysłać więcej niż jedną pracę w danej kategorii, wyślij do nas e-maila na blog@szczecin.eu z prośbą o wygenerowanie kolejnego linka do skrzynki. W treści e-maila napisz  nazwę kategorii w której zgłaszasz pracę.

3. ODEŚLIJ wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres blog@szczecin.eu, do pobrania na stronie bloga. Pamiętaj, żeby e-mail odpowiednio zatytułować. Schemat nazwy to: imię i nazwisko, nazwa kategorii,
(np. Anna Kowalska Lifestyle).

Na Wasze prace czekamy do 24 października. Każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę prac. Ważne jest, aby dana praca została zgłoszona tylko w jednej kategorii.

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU

Komentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane (*)

*