Sylwia Majdan – to polska projektantka mody. Jej zamiłowanie do projektowania przełożyło się na zawód, który wykonuje. W 2004 roku po raz pierwszy pokazała swoją kolekcję i została półfinalistką prestiżowego konkursu Oskary Mody New Look. W swoim atelier tworzy niepowtarzalne wzory, jednak jak twierdzi każdy znajdzie u niej coś dla siebie. Jej niezwykły świat mody pełen jest odcieni, kobiecych kształtów i seksownych fasonów.

Magdalena Strózik – opiekun bloga Szczecin Aloud. Kocha życie w swoim mieście i stara się czerpać z niego jak najwięcej, dlatego każdą wolną chwilę spędza aktywnie. Według niej Szczecin stwarzają niepowtarzalni ludzie, którzy wkrótce zasilą zespół redaktorów bloga Szczecin Aloud. Jej słabością jest czekolada i… ciekawe zdjęcia, może się nimi zachwycać godzinami.

Krzysztof Bizio – architekt, dramaturg, miłośnik Szczecina. Od urodzenia związany z miastem, wciąż nieodkrytym.  Dlatego warto wziąć udział w tym konkursie na redaktora bloga Szczecin Aloud, aby spojrzeć inaczej na Szczecin i dać szansę poznać go innym, którzy tu jeszcze nie byli.

Grzegorz Kluczyński – informatyk, webmaster, bloger, radny osiedlowy, miłośnik zwierząt.. Wbrew powielanemu przez szczecińskich malkontentów stereotypowi, uważa, że Szczecin nie jest wcale żadną „wioską z tramwajami”, o czym mówi głośno i stanowczo nie tylko za pośrednictwem swojego bloga. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie na redaktora bloga Szczecin Aloud. Naprawdę warto spróbować swoich sił w pisaniu, bo dzięki temu można odkryć na nowo nie tylko otaczający świat, ale przede wszystkim samego siebie. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile ukrytych pasji i talentów w nas drzemie. Gorąco zapraszam do klawiatur!

Paweł Krzych – twórca SzczecinBlog.pl, pasjo­nat wszyst­kiego, co zwią­zane ze Szcze­ci­nem. Czynny obser­wa­tor i infor­ma­tor tego, co się dzieje w naszym mie­ście. Każdego miesiąca ser­wi­s dociera do ponad 70 tys. szczecinian. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym handlem i marketingiem. Hobby: jest ich wiele (nie sposób się nudzić) – urbanistyka, nowe technologie, komunikacja, psychologia, dobre europejskie kino.

 


Przemysław Głowa

Komentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane (*)

*