Konkurs „Daj się usłyszeć! Zostań redaktorem Bloga Szczecin Aloud” jest skierowany do wszystkich mieszkańców Szczecina, a zwłaszcza do uczestników życia kulturalnego i społecznego miasta, do osób aktywnie działających w przestrzeni miejskiej.

Każdy, kto ciekawie pisze, robi dobre zdjęcia lub kręci interesujące filmy i ma pomysł na to, jak prezentować Szczecin z jego walorami kulturalno-turystycznymi, ma możliwość współtworzyć wyjątkowego Bloga – pisanego przez mieszkańców i dla mieszkańców. Blog Szczecin Aloud ma być przestrzenią, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazywać będą Szczecin oczami jego mieszkańców.

Daj się usłyszeć i weź udział w konkursie na redaktorów Bloga! Podziel się swoimi zainteresowaniami, ale też najmniejszymi odkryciami. Szukamy miejsc intrygujących, zwykłych i niezwykłych, starych lub nowych. Szukamy niezwykłych historii zwykłych ludzi, osób z wieloletnimi zainteresowaniami lub dopiero rodzącymi się pasjami. Szukamy inspiracji i innego spojrzenia na miejską rzeczywistość. Z perspektywy mieszkańca, a nie turysty.

Prace do konkursu należy nadsyłać w formie tekstu, grafiki lub zdjęcia bądź filmu w jednej z trzech dowolnie wybranych kategorii:

KULTURA I WYDARZENIA
LIFESTYLE
SZCZECIN NIEZNANY.

Sam decydujesz, o czym chcesz napisać, na jaki temat nakręcisz film, co będzie motywem przewodnim Twoich fotografii. Znajdź swój własny niepowtarzalny styl mówienia o Szczecinie.

Konkurs trwa od 27 września do 24 października 2012 r.

REGULAMIN KONKURSU

Komentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane (*)

*