Uczestnicy konkursu (każdy, kto zgłosi swoją pracę do konkursu), mają niepowtarzalną szansę, aby wziąć udział w seminarium, które poprowadzą znani polscy blogerzy/vlogerzy. Kominek, twórcy wideobloga Matura to Bzdura oraz szczecińscy blogerzy: Paweł Krzych i Grzegorz Kluczyński podzielą się z przyszłymi redaktorami Bloga Szczecin Aloud swoją wiedzą i doświadczeniem w blogowaniu. Seminarium odbędzie się w Szczecinie 23 października br.

KOMINEK

Nie jest profesorem, nie ma doktoratu, ma za to magistra, ale nie pamięta za jakie grzechy. Marzy, by zostać kiedyś prezesem, dyrektorem, współzałożycielem czegokolwiek albo członkiem zarządu. Jakiegokolwiek. Znany z tego, że wszystko wie najlepiej i do wszystkiego ma jakiś stosunek. Na co dzień przed nikim nie odpowiada, nikomu się nie tłumaczy, nie wie co to stres i brak wolnego czasu. Nie rozumie po co żyje i dla kogo. Jest autorem czterech książek, w tym trzech swoich oraz setek publikacji z zakresu szeroko pojętych relacji damsko-męskich oraz mediów. Kocha piłkę nożną, kobiety, boks, tenisa, Kubicę i saunę. Dużo czyta, głównie o sobie. Żyje w celibacie, nie pije, nie ćpa, pali tylko wtedy, kiedy pije. Nigdy nie udowodniono mu, że na czymkolwiek się zna.
www.kominek.in

MATURA TO BZDURA.TV

Matura To Bzdura to program internetowy, którego autorami są trzej studenci z Trójmiasta. Program tworzą Kuba Jankowski – frontmen zespołu oraz Piotr Dybski i Adam Drzewicki. Pierwszy odcinek programu Matura To Bzdura pojawił się w internecie w październiku 2010 r. Od tego czasu twórcy programu udowadniają, że odpowiedź na proste pytania z zakresu matury mogą sprawiać licealistom poważne problemy.
www.maturatobzdura.tv

Kuba Jankowski
Urodzony w Gdańsku. Spędzał dzieciństwo aktywnie trenując karate
i koszykówkę. Dziś jego największą sportową pasją jest wspinaczka górska
i włóczenie się po wyboistych szlakach. Marzy o podróży koleją transsyberyjska. Kuba studiuje zaocznie socjologię w Warszawie, w tygodnia pracuje jako barman. Swoje zamiłowanie do sztuki wyraża występując od sześciu lat w teatrze „Bezposrednik-uff”. Najlepiej relaksuje się w hamaku, kontemplując przyrodę.

Piotr Dybski
Absolwent Politechniki Gdańskiej ze specjalizacji inżynierii dźwięku i obrazu. Dzięki poleceniu znajomego trafił na projekt MaturaToBzdura.TV w idealnym momencie – przed samym końcem studiów. Z chęcią zajął pozycje operatora kamery, montażysty i scenarzysty. „Dyziak”, bo tak go nazywają znajomi, trenuje sztuki walki, pływa i gra w siatkówkę plażową. Uwielbia polskie i francuskie filmy z lat 60. oraz kino autorskie. Marzy o  stworzeniu filmu, który przejdzie do klasyki kina.

SZCZECIN NIE JEST WIOSKĄ Z TRAMWAJAMI

Blog „Szczecin nie jest wioską z tramwajami” powstał spontanicznie… jak większość rzeczy w życiu jego twórcy, Grzegorza Kluczyńskiego. Wpisy na blogu dotyczą przede wszystkim tego co w naszym mieście jest – zdaniem autora bloga – najciekawsze, czyli miejsca, które warto poznać, szczecinianie, o których warto wiedzieć, a także wydarzenia, w których warto uczestniczyć. Z biegiem czasu blog ewoluował do postaci niewielkiego portalu informacyjnego, na którym pojawiają się również informacje o tym, co aktualnie dzieje się w mieście – w kwestii wydarzeń, inwestycji, inicjatyw itp. Jest to projekt niekomercyjny, pasjonacki i jego głównym celem jest przede wszystkim budowanie pozytywnego wizerunku Szczecina, który niestety często jest określany przez licznych malkontentów mianem „wioski z tramwajami”. Przez 2 lata swojego istnienia przeszedł wiele zmian i wciąż się rozwija. Jaka będzie jego przyszłość – tego nie wie nikt. W końcu wszystko dzieje się spontanicznie…
www.szczecin.blogx.pl

Grzegorz Kluczyński
Rodowity szczecinianin, absolwent pedagogiki szczecińskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, a na co dzień informatyk i webmaster, a także radny osiedlowy.

 

SZCZECIN BLOG

Szczecin Blog powstał w sierpniu 2010 roku i od tamtego czasu zdobywa nowych użytkowników. Każdego miesiąca blog odwiedza ponad 70 tys. użytkowników. Z reguły na Szczecin Blog nie poja­wiają się infor­ma­cje na temat poli­tyki, (a jeśli już, to bar­dzo rzadko), cią­głego narzekania na Szcze­cin i tego, co tu się dzieje. Nie znosi eufemistycznego określenia „wio­ska z tramwa­jami”. Nawet jeśli auto­rowi bloga coś się nie podoba, jest zdania, że należy szukać wyj­ścia z sytu­acji, proponować rozwiązania, które można wdrożyć.
www.szczecinblog.pl

Paweł Krzych

Twórca SzczecinBlog.pl, pasjo­nat wszyst­kiego, co zwią­zane ze Szcze­ci­nem. Czynny obser­wa­tor i infor­ma­tor tego, co się dzieje w naszym mie­ście. Każdego miesiąca ser­wi­s dociera do ponad 70 tys. szczecinian. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym handlem i marketingiem. Hobby: jest ich wiele (nie sposób się nudzić) – urbanistyka, nowe technologie, komunikacja, psychologia, dobre europejskie kino.

 

 

2 Komentarze

Komentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane (*)

*