Chcemy, aby każdy, kto korzysta z naszego serwisu miał pewność, że w najmniejszym stopniu nie naruszamy, ani nie zamierzamy naruszać jego zaufania i prawa do prywatności. Dlatego przedstawiamy Zasady korzystania z serwisu i politykę prywatności.

Zasady korzystania

Idea Szczecin Aloud
Szczecin Aloud to blog tworzony o mieście i przez jego mieszkańców. Nie jest kolejnym portalem, na którym uprawia się dziennikarstwo obywatelskie, serwisem z aktualnościami czy stroną, powielającą wiadomości z internetowych wydań miejskich dzienników. Takich miejsc jest już w sieci wiele i świetnie spełniają swoją rolę.

Aloud ma być głosem miasta wykrzyczanym z inspirujących gardeł dalekich od polityki, reklamy i propagandy. Gardeł osób, które pragną pokazać swoje miasto jako miejsce ciekawe, warte odkrycia przez mieszkańców i odwiedzenia przez turystów.

Szukamy osób, które, w miarę możliwości systematycznie, będą dzielić się swoim spojrzeniem na Szczecin przez pryzmat wieloletnich pasji albo dopiero rodzących się zainteresowań. Zależy nam na tematach lifestylowych, lekkim języku, naprawdę dobrych zdjęciach i filmach, które poruszą wyobraźnię i guzik „Lubię to”.

Publikacje
Materiały mają dotyczyć Szczecina i życia w mieście. Nie będziemy publikować treści niezgodnych z Ideą Szczecin Aloud, reklamowych, mających charakter polityczny, powszechnie uznanych za niezgodne z prawem, obraźliwych czy nieetycznych.

Komentarze
Komentarze powinny stanowić wartość dodaną do komentowanego wpisu lub poprzedzających komentarzy. Komentarze niezwiązane z tematem wpisu, obraźliwe lub umieszczone w celu reklamy będą usuwane.

Polityka prywatności

Użytkownicy
Informacje o użytkownikach Szczecin Aloud są chronione przed dostępem osób trzecich oraz nie są wykorzystywane do celów komercyjnych.
Publikowane na serwisie materiały będą podpisywane imieniem i nazwiskiem autora. Pozostałe dane nie będą widoczne dla innych użytkowników.
Każdy użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych po zalogowaniu się do swojego konta.
Użytkownik zachowuje prawa autorskie do wszystkich swoich materiałów. Materiały wykorzystywane będą jedynie na stronie serwisu Szczecin Aloud blog.szczecin.eu, na profilu Szczecin Aloud na portalu facebook.com facebook.com/szczecinaloud oraz twitter.com/szczecinaloud
Nie odpowiadamy za nieautoryzowane rozpowszechnianie wpisów i materiałów naszych użytkowników.

Adresy IP
Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną www. Adres IP jest wykorzystywany do identyfikacji i gromadzenia danych demograficznych od osób odwiedzających witrynę (np. informacje o regionie, z którego nastąpiło połączenie).

Mechanizm Cookies
Szczecin Aloud blog.szczecin.eu wykorzystuje cookies, aby dostarczać zawartość najbardziej odpowiadającą zainteresowaniom użytkowników oraz w celach statystycznych. Informacje zbierane w czasie badania nie są ujawniane jakimkolwiek podmiotom trzecim ani w formie przetworzonej, ani w postaci danych źródłowych.
Na podstawie uzyskanych informacji w szczególnych przypadkach sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystycznej i nie są ujawniane osobom trzecim. Obejmują one zwykle informacje o oglądalności serwisu. Zestawienia te nie zawierają jednak żadnych danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników Szczecin Aloud.

Kontakt
W celu skontaktowania się z nami, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Zmiany Zasadach korzystania z serwisu i polityce prywatności
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Zasadach korzystania z serwisu i polityce prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: serwis nie kopiuje, nie udostępnia i nie wykorzystuje w celach komercyjnych materiałów oraz danych użytkowników.

Komentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane (*)

*