kamp! w Pierwszym Miejscu

19 stycznia w Pierwszym Miejscu będziemy mieli okazję uraczyć nasze uszęta nietuzinkowymi dźwiękami serwowanymi  przez electro-popowe trio KAMP!

KAMP! to elektroniczne trio z Łodzi, które powstało w 2007 roku. W jego skład wchodzą:   Michał Słodowy – elektroniczna perkusja i programowanie, Radek Krzyżanowski – klawisze i  produkcja oraz Tomek Szpaderski – głos, klawisze oraz gitara. Pierwsze utwory udostępnione na profilu MySpace szybko zyskały rzesze zwolenników, a  koncerty w poznańskim klubie Cafe Mięsna otworzyły chłopakom dalszą drogę.

Na sukces nie musieli zbyt długo czekać. Już po kilkunastu klubowych koncertach mogliśmy ich oglądać na największych polskich festiwalach, takich jak Opener, Nowa Muzyka, OFF Festiwal czy Selector. Oprócz uznania wśród fanów muzyki electro, grupa może się też poszczycić dobrymi opiniami od krytyków, którzy mianowali ich „największą nadzieją polskiej muzyki elektronicznej”.

Ich brzmienie na przestrzeni tych paru lat mocno ewoluowało w różnych kierunkach muzyki elektronicznej. Zaczynając od francuskiego house’u przez subtelny chillwave aż  do nowego disco. Dzięki tej mieszance zyskali swój własny, niepowtarzalny styl, który nie pozwala o nich zapomnieć.

W listopadzie minionego roku miała miejsce premiera ich debiutanckiej, długo wyczekiwanej płyty – „KAMP!” . Na płycie znajduje się jedenaście utworów, które urzekają ciepłym, można by powiedzieć, że wręcz analogowym brzmieniem. Wśród nich znajdziemy świetnie już nam znane „Distance of the Modern Hearts”, „Heats” czy „Cairo”.

19 stycznia KAMP! zagości do Szczecina, będzie można ich usłyszeć w Pierwszym Miejscu. Tych, którym ich brzmienie nie jest obce namawiać nie muszę, a resztę gorąco zapraszam, bo naprawdę warto! Do zobaczenia w PM ;)

 

Więcej o koncercie:

 Koncert zespołu KAMP! fenomenu na polskim rynku muzyki elektronicznej

O autorze

avatar

aletniowska

Mam 20 lat i aktualnie jestem na pierwszym roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Moją największą pasją, oprócz sportu pod każdą możliwą postacią, są podróże. Podróże, nowe miejsca, nowi ludzie, a przez to także nowe inspiracje. W szczecinie mieszkam od zawsze i chciałabym dzielić się z wami informacjami o szczecińskich miejscówkach które warto odwiedzić, rzeczach które warto zobaczyć i ludziach których warto poznać. ;)