Oni nie idą jeszcze spać

Sesja i nauka to jedno, a spragnione dobrych dźwięków uszęta to drugie.  Tak więc czas oderwać się od monotonnej nauki, wyrwać z pracy, porzucić swoją drugą połówkę  ( lub opcjonalnie zabrać ją ze sobą) i 9 lutego zawitać do Free Blues Clubu na koncert rockowej grupy Hanza Band.

fot. z oficjalnego profilu Facebook

Hanza Band to  kapela założona przez Piotrka Niesłuchowskiego programu Voice of Poland, gitarzystę Tomka Domoradzkiego, basistę Marcina Kicińskiego i perkusistę Bartka von Ochmana. Piotrek podbił nie tylko serducha jurorów, ale co ważniejsze zwykłych słuchaczy swoim oryginalnym głosem i niezwykłą żywiołowością na scenie.

Ścierający się temperament tych czterech młodych muzyków daje nam ciekawe efekty, siedzące mocno w klimacie alternatywnego rocka. Inspiracją dla chłopaków są takie zespoły jak Foo Fighters, Incubus, Queen czy Audioslave. Jednak jak twierdzi wokalista ich muzyka to wypadkowa wszystkiego czego słuchają. Produkcją i nagraniem ich pierwszego singla pt. ” Nie idźmy jeszcze spać” zajmowało się studio Jazzboy, współpracujące również z Moniką Brodką i Anią Dąbrowską który to bardzo szybko zadebiutował w wielu polskich radiostacjach m.in. w Esce Rock czy Polskim Radiu Białystok.

fot. Bartosz Czechowski

Już niebawem, bo dokładnie 9 lutego Hanza Band zagra w szczecińskim klubie Free Blues Club. Z tego co mi wiadomo chłopaki uwielbiają Szczecin, a co więcej- jak się dowiedziałam z ich profilu na facebooku- twierdzą, że to właśnie u nas są najlepsze aftery – z czym w stu procentach się zgadzam. Nie zawiedźmy chłopaków, 9 lutego tłumnie zameldujmy się we Free Blues’ie i pokażmy jak wygląda prawdziwy szczeciński After( nie bez powodu pisany wielką literą )…

O autorze

avatar

aletniowska

Mam 20 lat i aktualnie jestem na pierwszym roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Moją największą pasją, oprócz sportu pod każdą możliwą postacią, są podróże. Podróże, nowe miejsca, nowi ludzie, a przez to także nowe inspiracje. W szczecinie mieszkam od zawsze i chciałabym dzielić się z wami informacjami o szczecińskich miejscówkach które warto odwiedzić, rzeczach które warto zobaczyć i ludziach których warto poznać. ;)