Orszak nadciąga!

Uwaga, przewidywane utrudnienia w Szczecinie!

Już w przyszły poniedziałek (tj. 6 stycznia 2014) ulicami szczecina przejdzie ogromna masa ludzi. Spodziewać się należy korków i utrudnień, latać będą fotoreporterzy i błyskać wszystkim po oczach lampami…

No dobra, żartowałem.

Tak na serio to odbędzie się Orszak Trzech Króli, który odbywa się już po raz kolejny. Co roku przychodzi na niego coraz więcej osób, gdyż jest to marsz bardzo wesoły i nikt się na nim nie nudzi. Wręcz można się dobrze bawić niejako przenosząc się w czasie i obserwując dzieje narodzenia Jezusa.

Aby poczuć atmosferę tego wydarzenia trzeba po prostu przyjść i popatrzeć, można się też włączyć do wydarzenia bo zawsze jest kilka osób potrzebnych do niesienia flag itd.

Poniżej mała galeria z zeszłego roku, a ptaszki coś ćwierkają, że w tym roku ma być jeszcze lepiej…

Podsumowując:

6 stycznia 2014, godzina 11:30 na placu Armii Krajowej (przed Urzędem Miasta) zacznie się formować orszak.

Wyruszają o godzinie 12.

 

© Grzegorz Olichwer © Grzegorz Olichwer © Grzegorz Olichwer © Grzegorz Olichwer © Grzegorz Olichwer © Grzegorz Olichwer © Grzegorz Olichwer

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w ten marsz :)
Jakbycie byli zainteresowani włączeniem się w organizację to na Facebooku mają swoją stronkę z wszystkim co trzeba wiedzieć:
https://www.facebook.com/pages/Orszak-Trzech-Kr%C3%B3li-w-Szczecinie/123833071017990?ref=hl

O autorze

avatar

Grzegorz Olichwer

Od dziecka pasjonuję się fotografią. Z początku fotografia analogowa, później cyfrowa a teraz dzięki możliwości, także tworze filmy. Część z nich znajdziecie na mojej stronie i fanpage na fb: http://www.destinyofcolors.pl i http://www.fb.com/destinyofcolors Staram się oddać klimat każdego wydarzenia w jak najlepszy sposób, aby gdy ktoś kiedyś wróci do tych zdjęć mógł sobie przypomnieć co czuł w tej chwili.