Szczecin ma nową fabrykę!

W Szczecinie powstała nowa fabryka, a w minioną sobotę, pełną parą ruszyła w niej produkcja. Jest to fabryka inna niż wszystkie, gdyż powstała z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta.

W Fabryce Twórczego Czasu dzieci nie będą miały czasu na nudę. Dzięki wspólnej zabawie, nauce i twórczości mogą rozwijać tutaj swoją kreatywność pod okiem doświadczonych specjalistów, a zarazem ludzi z życiową energią, mnóstwem pomysłów i chęcią niesienia pomocy.

W sobotę, 9 marca odbyło się uroczyste otwarcie Fabryki, połączone z zajęciami dla najmłodszych. Maluchy własnoręcznie tworzyły ekologiczne zabawki z surowców wtórnych, układały kompozycje z kwiatów pod okiem zawodowej florystki, pozowały do zdjęć w bajkowych kostiumach podczas profesjonalnej sesji fotograficznej, a także uczestniczyły w zajęciach z dwoma psami terapeutycznymi rasy labrador.

Więcej informacji na temat Fabryki Twórczego Czasu oraz ofertę zajęć dla dzieci można znaleźć na stronie www.fabrykatworczegoczasu.pl.

 

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)