Szczecin ruszył! Hot Fashion Night w obiektywie

Dziś będzie krótko i na temat.  To nieprawda, że nic się nie dzieje w naszym mieście. Dzieje się i to naprawdę sporo. Pojawiają się nowe miejsca, nowe projekty, wydarzenia mniejsze lub większe. 

Drodzy Szczecinianie wyjdźcie z domu! Na spacer, do knajpy, na koncert…

Oto przykład jeden z wielu: 24 listopada odbył się w klubie Elefunk pokaz mody HOT Fashion Night. Swoje kolekcje prezentowały szczecińskie butiki i projektantki: Fanfaronada, Parasola, Lafir. Jest to bardzo rzadka inicjatywa w naszym mieście. A szkoda. Tym bardziej trzeba docenić takie działania, wspierające lokalnych twórców. Rozwój to zawsze kwestia czasu i na spektakularne efekty trzeba poczekać.  Ważne, żeby nie stać w miejscu…

Moda oddziałuje przede wszystkim na wzrok dlatego lepiej ją oglądać niż o niej pisać. Autorem fotorelacji z wydarzenia jest Paweł Sroka.

 

 

O autorze

avatar

mczarnecka

Jestem kobietą i to po trzydziestce. Odnajduję azyl w niebanalnych rzeczach. Interesują mnie ciekawe wnętrza, zarówno miejsc jak i ludzi. Prywatnie bawię się słowem pisząc teksty do szuflady. Pomimo lęku wysokości, czasami gubię głowę w chmurach.