Kurs z zakresu zasad żywienia człowieka i dietetyki dla osób spoza społeczności akademickiej

W imieniu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego mam okazję zaprosić Was na kurs z zakresu zasad żywienia człowieka i dietetyki dla osób spoza społeczności akademickiej.

Jest on  realizowany w ramach projektu pt.: „Dietetyk-poszukiwany specjalista w systemie promocji i ochrony zdrowia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Skierowany jest do osób zatrudnionych w sektorze ochrony zdrowia (dietetyków, fizjoterapeutów, pielęgniarek i położnych działających w sektorze opieki zdrowotnej) oraz służb społecznych (opiekunowie zatrudnieni w MOPR, MOPS i Caritas oraz zatrudnionych w hospicjach prowadzonych przez inne organizacje rządowe i pozarządowe) spoza środowiska akademickiego.

Jeśli masz ochotę zwiększyć swoje kwalifikacje oraz dzięki temy podnieść poziom zdrowotności podopiecznych – Pomorski Uniwersytet Medyczny zaprasza na zapisy!

Więcej informacji na: stronie PUM

[źródło: Strona PUM – www.pum.edu.pl]

 

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.