Pluszektorium

Sobota, 2013 rok, 8:59

Przebudziłem się. Jeszcze nie wiem gdzie jestem, ale sprawdzam czy są. Są – telefon, klucze i portfel. Jest bezpiecznie. Z portfela nieśmiało wystaje bilet z Hormona. To w sumie wszystko… ale zarazem nic nie wyjaśnia.  Trochę boję się premiery ale wiem, że urwany film nakręci się sam – niczym Rolex na nadgarstku popularnego blogera.

Rozpoznaje też swój sufit, tylko raczej on nie rozpoznaje mnie – złowrogo kołuje nade mną jak sęp. I co to za siła tak trzęsie mną? I dlaczego tak boli głowa? Zwykle wódka była bez kaca. To chyba już starość. Czas na zmiany – ale przecież nie trybu życia! Narządów! Googlam – są!
Czarnorynkowa cena wątroby to 157 000 dolarów. Tutaj prawdziwa promocja – 58 zł. Mimo że pochodzi ze Szczecina, to wcale nie trzeba jechać po nią na Golęcino, by w ciemnej bramie kupić od reprezentacyjnie ubranego dresa.

dres
źródło: www.pogonszczecin.pl

Wystarczy skorzystać ze sklepu internetowego www.pluszektorium.pl i wybrać spośród potrzebnych narządów…:

– pęcherz

– wątroba

– żołądek

– serce

– nerka

– ząb

– tarczyca

– macica

… by pod wskazny adres otrzymać elegancką przesyłkę.

opakowanie

Każdy z narządów, jak to w życiu bywa, dostępny jest w różnych obliczach – wesołym, smutnym, zmęczonym, złym… Każdy też, jak to w życiu bywa, jest wyjątkowy – bo zrobiony ręcznie.

Choć próba przeszczepienia może zostać odrzucona przez nasz organizm, bo narządy wykonane są z pluszu. To myślę, że ich pozytywne oblicze może wydłużyć nam życie. Bo wierzę w to, że radość z fajnego prezentu ma uzdrawiającą moc.

Na koniec z dumą dodam, że „dystrybucją narządów” zajmuje się nasza koleżanka, blogerka Szczecin Aloud – Agnieszka Nieradka.

O autorze

avatar

dczarnowski

Moje wpisy to takie Niebuszewo szczecińskiej blogosfery. Jeśli nie musisz - nie wchodź za głęboko. Nie doświadczysz tu pięknej polszczyzny, za to znajdziesz wiele skradzionych rzeczy. Kto wie? Może kiedyś należały do Ciebie.