Muzyczna podróż po Szczecinie z Charlie Monroe

W ostatnim czasie świat obiegła informacja o tym, że album Łony i Webbera „Cztery i pół” otrzymał statuts Złotej Płyty! Serdecznie gratulujemy. Nie wiem czy i Wy tak macie, ale ja gdy rozmawiam o  nich na drugi plan schodzą: genialne teksty, świetne bity, energia w wydaniu koncertowym, produkcja na światowym poziomie – najważniejsze jest to, że są ze Szczecina.

Myślę, że za jakiś czas podobnie będziemy mówić o innym młodym (tym razem rockowym) zespole z naszego miasta, mianowicie o  Charlie Monroe.

Tekst alternatywny

Zagrają dziś – 2 lutego 2013 roku, w Elefunk The Club o 21:00

Jeden z muzycznych blogów pisze o nich:

 Źródło: www.muchandmore.com.pl (much and more by Łukasz Mróz)

Sami o sobie piszą:

Ja dodam tylko, że nie ma determinacji i wytrwałości bez przyjemności i sensu w tym co robimy. Dlatego dziś wieczorem nie może zabraknąć Was w Elefunku.

Energia jaką dają z siebie na scenie nie pozwala ustać w miejscu! Jako że sam od wielu lat próbuję nauczyć się cokolwiek zagrać na gitarze, to ich gitarzysta jest dla mnie polskim wcieleniem Jimiego Hendrixa.

Jeśli nie zdążycie dziś dotrzeć na koncert wiedzcie, że supportują Kim Nowak 23 lutego 2013 w p1wszym miejscu.

Tymczasem na przekór panującej aurze zachęcam Was do rozkoszowania się ułamkiem ich koncertowej energi w słoneczej, muzycznej podróży po Szczecinie w teledysku do utworu „Chesterfield”.

YouTube Preview Image

 

O autorze

avatar

dczarnowski

Moje wpisy to takie Niebuszewo szczecińskiej blogosfery. Jeśli nie musisz - nie wchodź za głęboko. Nie doświadczysz tu pięknej polszczyzny, za to znajdziesz wiele skradzionych rzeczy. Kto wie? Może kiedyś należały do Ciebie.