To nie tak, że trzeba stanąć na podium by poczuć się zwycięzcą

Przykładów nie trzeba szukać daleko. Pewnie wielu z Was chciałoby zapomnieć o meczach naszych Orłów na Euro 2012! Jednak na pytanie: czy bramkarz PSV Eindhoven to Polak? Każdy weźmie głęboki wdech, wypnie dumnie pierś i powie – tak, to Przemysław Tytoń!

Człowiek, który zadebiutował w wyjątkowy sposób! W 69 minucie musiał wiązać korki, założyć rękawice bramkarskie i reprezentując każdego z nas podjąć się obrony rzutu karnego.

My debiutujemy na łamach wyjątkowego, bo pierwszego w Polsce oficjalnego blogu Miasta pisanego przez jego mieszkańców. W listopadzie dostaliśmy loginy i hasła do naszych profili i dowiedzieliśmy się, że od teraz jesteśmy głosem Szczecina. Reprezentujemy Was, z drugiej też strony piszemy dla Was. To olbrzymi zaszczyt i wielkie wyzwanie!

Mimo iż Szczecin Aloud nie przeszedł do kolejnego etapu konkursu „Blog Roku 2012” – Wasze głosy oddane na nas udowodniły, że razem tworzymy coś wielkiego!

Powciskać na klawiaturze kolejno: D Z I Ę K U J E M Y jest cholernie łatwo! To zdecydowanie za mało!

Naszym podziękowaniem będzie praca włożona w przygotowanie kolejnych artykułów!

By w tym roku na pytanie: w ogóle w Szczecinie dzieje się coś ciekawego? Każdy z nas mógł spokojnie wziąć głęboki wdech, wypiąć dumnie pierś i powiedzieć – tak, wejdź na Szczecin Aloud i zobacz sam!

Tym samym bloga roku 2013 będziemy mieć w kieszeni!

.

.

.

Na koniec, by nie nie było tak patetycznie – bo sam siebie nie poznaję! opowiem Wam o kolejnym przykładzie kogoś kto nie stanął na podium, lecz może poczuć się zwycięzcą. Mój wielki bohater mijającego tygodnia! Człowiek, który nie wygrał konkursu fotograficznego i może nie wpisze swojej daty urodzin do kalendarza, który był w nim nagrodą. Za to lekkiego pióra może pozazdrościć mu każdy z nas:

Mam nadzieję, że rok 2013 będzie naszym wspólnym rokiem: blogerów i „urzędasów”, którzy ten blog administrują oraz Waszym – czytelników, mieszkańców miasta. Mam nadzieję, że razem będziemy tworzyć taką „bandę kolesiów powiązanych”, że wygramy nie tylko Bloga Roku, ale również wiele innych fajnych chwil dla każdego z nas!

O autorze

avatar

dczarnowski

Moje wpisy to takie Niebuszewo szczecińskiej blogosfery. Jeśli nie musisz - nie wchodź za głęboko. Nie doświadczysz tu pięknej polszczyzny, za to znajdziesz wiele skradzionych rzeczy. Kto wie? Może kiedyś należały do Ciebie.