Radzka radzi w Empiku

Szczeciński salon Empik w Galerii Kaskada odwiedzi blogerka modowa Magdalena Kanoniak znana jako Radzka. Podczas spotkania, które odbędzie się 19 stycznia, będzie promować swoją debiutancką książkę pt. „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!”. Początek spotkania o godz. 18.00.

Magdalena Kanoniak prowadzi popularnego vloga modowego. W swoich filmach poradnikowych szafiarka ubiera kobiety i pokazuje, jak właściwie określić i podkreślić walory sylwetki, jak dobrać strój do okazji oraz jak sprawić, aby nasz look był zawsze modny i efektowny. Jej vlog www.radzka.pl  każdego dnia odwiedza kilkaset osób.

Radzka

W książce „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym” specjalistka stylu i wizerunku przedstawia najświeższe trendy modowe. Stylistka podpowiada jak podkreślić ubiorem swoją urodę, znaleźć atuty sylwetki, zatuszować niedoskonałości  i świadomie dobierać ubrania idealne do sylwetki. W poradniku wyczytamy także jakie właściwości mają tkaniny oraz dlaczego warto stawiać na jakość. Radzka radzi również w książce jak z głową robić zakupy i na co zwracać uwagę.

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.