Uratujmy wspólnie Koziołka Matołka!

Szczecinianie nie raz już udowodnili, że potrafią się zmobilizować w różnego rodzaju akcjach prowadzonych w Internecie, czego dowodem może być dwukrotne zwycięstwo w plebiscycie na najlepsze iluminacje. Teraz mamy szansę zawalczyć w słusznej sprawie i… uratować Koziołka Matołka!

Znajdująca się przy ul. Jagiellońskiej Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego, z sympatycznym Koziołkiem Matołkiem w herbie potrzebuje pilnie naszej pomocy! Placówka ta, jako jedyna w naszym województwie zakwalifikowała się do finałowej szesnastki konkursu „Moc Polskich Świąt” i ma szansę na wygranie remontu sali gimnastycznej. Obiekt niestety jest w opłakanym stanie, uniemożliwiającym jego eksploatację, przez co uczniowie nie mają możliwości ćwiczyć na lekcjach WF-u w godnych warunkach. Remont – z przyczyn finansowych – pozostaje niestety w sferze marzeń.

Co trzeba zrobić, żeby uratować Koziołka Matołka? Wystarczy wejść na stronę http://celmapomaga.pl i oddać głos na Szkołę Podstawową nr 47 w Szczecinie. Głosować można raz dziennie i nie jest potrzebna do tego żadna rejestracja ani podawanie danych osobowych. Wystarczy tylko jedno kliknięcie w ciągu jednego dnia. To naprawdę niewiele, a zarazem bardzo dużo, gdyż wszyscy możemy pomóc najmłodszym ze szczecińskiej szkoły.

Jeśli potrafimy się zmobilizować w głosowaniu na najlepsze iluminacje świąteczne czy umieszczenie Szczecina na planszy gry Monopoly, zróbmy to również w słusznej sprawie – sprawmy najmłodszym szczecinianom wspaniały prezent na Święta!

Głosowanie trwa do 24 grudnia na stronie http://celmapomaga.pl.

YouTube Preview Image

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)