Wielkie Żaglowce znów w Szczecinie

Do naszego miasta powróciły piękne żaglowce i wyjątkowe jednostki pływające. Od rana na Wałach Chrobrego, szczecińskich bulwarach i na Łasztowni możemy cieszyć się tą niezwykłą żeglarską atmosferą. Dziś o godz. 19.00 odbędzie się oficjalne otwarcie finały Baltic Tall Ships Regatta. 

Wśród jednostek, które w tym roku zawinęły do Szczecina jest m.in. piękny Dar Młodzieży, majestatyczny Siedow, nasza duma – Fryderyk Chopin i Dar Szczecina, urokliwy Mercedes, a także Standart i Jean de la Lune.

IMG_5892

IMG_5907

 

Na terenie zlotu można podziwiać również baner Szczecin Aloud. Portrety, które na nim widnieją są efektem naszej akcji, która odbyła się na Jasnych Błoniach 31 maja. Stworzone tego dnia wizerunki zobaczyc można na banerze, który znajduje się tuż przy wejściu na most pontonowy prowadzący na Łasztownię.

IMG_3220 IMG_3221 IMG_3222 IMG_3225 IMG_3227 IMG_3228 IMG_3229

My uwielbiamy tę żeglarską atmosferę :) Zachęcamy Was do przesyłania Waszych zdjęć ze zlotu! Czekamy na Wasze zdjęcia na blog@szczecin.eu

IMG_3232

IMG_3239

No i oczywiście zapraszamy Was na finał Regat Bałtyckich! Tego nie można przegapić :)

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.