Spacer z gwiazdą – Łukasz Jakóbiak prywatnie

Łukasza Jakóbiaka chyba nie trzeba dokładnie przedstawiać. Produkuje swój talk-show „20m2 Łukasza”, prowadzi szkolenia. Przemieszcza się po Polsce i Europie w zawrotnym tempie – dziś jest w Krakowie, jutro w Mediolanie. Jego telefon jest rozgrzany do czerwoności z powodu ciągłych rozmów – jak nie z Maffashion, to z Alicją Majewską. Jest bardzo zapracowanym zapracowanym człowiekiem, ale podczas swojego pobytu w Szczecinie znalazł trochę czasu, żeby pomiędzy seminarium blogerów i szkoleniem spotkać się z „reprezentacją” Szczecin Aloud i zobaczyć z nami kawałek miasta. Zdradził nam również przepis na swojego ulubionego milkshake’a! 

Łukasz Jakóbiak

Z Łukaszem spotkaliśmy się w środowe przedpołudnie. Pogoda niestety spłatała nam figla. Drobny deszcz skutecznie zniechęcał do spacerów. Dlatego postanowiliśmy spędzić trochę czasu w kawiarni, gdzie było cieplej, przyjemniej i można było w miłej atmosferze zamienić kilka słów na temat kulis powstawania 20m2 łukasza, stale rozwijającej się kariery, ale także prywatnego życia naszego gościa. Jako jedni z nielicznych mieliśmy okazję zobaczyć prywatny film z pobytu Łukasza na Ibizie! Poznaliśmy także przepis na jego ulubionego milkshake’a. Okazuje się, że z 2 bananów, odrobiny mleka i syropu czekoladowego można stworzyć coś bardzo pysznego, a przede wszystkim pożywnego.

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak

Kolejnym etapem naszego spotkania była wizyta w naszym najsłynniejszym kinie – poczciwym, przeszło stuletnim „Pionierze”, gdzie poznaliśmy historię tego wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju miejsca.

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak

Deszcz przestał padać, więc mogliśmy sobie pozwolić na krótki spacer aleją Wojska Polskiego. Łukasz nie mógł uwierzyć, że ta typowa śródmiejska ulica może kończyć się… w lesie! Na szczęście dzięki mapom Google mógł zweryfikować to, co od nas usłyszał. Czas upływał, więc trzeba było przyspieszyć tempo. Spacer zmienił się więc w przejażdżkę, podczas której nasz gość mógł obejrzeć Szczecin zza szyby samochodu.

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak

Wycieczka zakończyła się w legendarnej szczecińskiej restauracji rybnej, gdzie Łukasz postanowił zamówić… karkówkę. Po obiedzie stwierdził, że w Szczecinie bardzo dobrze karmią. Dobrze i dużo. Poza tym według Łukasza Szczecin jest piękny i bardzo zielony, co bardzo go wyróżnia na tle innych miast. I oczywiście w naszym mieście organizowane są świetne seminaria blogerów – wtorkowe wydarzenie zostało bardzo pozytywnie ocenione przez naszego gościa. Warto wspomnieć, że Łukasz był wręcz zachwycony prezentacją naszych blogerów: Magdy i Łukasza. Parodia „20m2 Łukasza” w wydaniu „szczecińskim” tak mu się spodobała, że poprosił o kopię filmu. Mamy nadzieję, że Łukasz zabrał ze Szczecina same pozytywne wspomnienia i odwiedzi nasze miasto jeszcze nie raz. Zapraszamy!

Łukasz Jakóbiak zwiedzał Szczecin w towarzystwie Łukasza i Grzegorza – blogerów Szczecin Aloud, z nieocenioną pomocą Eweliny i Roberta z Urzędu Miasta.

________________________________________________

A na koniec… specjalnie od Łukasza dla szczecinian:

Łukasz Jakóbiak

jŁukasz Jakóbiak

 

 

 

 

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)