Feng szuja RULEZ!

12.01.2013r. w Teatrze KANA odbył się koncert grupy Feng Szuja, dzięki imprezie AKUSTYCZEŃ.

Przyznam się, że szedłem na ten koncert z lekką obawą. Nie byłem przekonany, czy to akurat muzyka dla moich uszu.
Jednak po pierwszych minutach wiedziałem, że ten koncert to najlepsza rzecz, jaka mogła mi się przydarzyć w ten wieczór. Olek Różanek (którego przede wszystkim kojarzyłem z programu IDOL ) zebrał do swojego projektu prawdziwych multiinstrumentalistów, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jest to miedzy innymi Maciej Cybulski, który wyszedł na scenę w kimono od karate (pod koniec koncertu krzycząc, że mu zimno w stopy). Chłopaki wypełnili pozytywną energią cały Teatr. Była to naprawdę rozrywka na najwyższym poziomie.  Nie mogło też zabraknąć fragmentu utworu „ona tańczy dla mnie”, który połączył razem z innym utworem wymyślanym na żywo. Na moment pojawiła się również grupa Miąższ, która grała 2 godziny wcześniej.  Olek miał świetny kontakt z widownią, namawiał nas do śpiewania, co mu naprawdę wyszło. Nawet ja dałem się przekonać.  I mimo że podeptał mi buty przechadzając się pomiędzy widzami, nie mam mu za złe. I uważam, że koncert był REWELACYJNY.
P.S Pisząc ten artykuł, musiałem włączyć sobie utwory Feng Szuji na Youtube, gdyż bez przerwy chodzą mi Ich teksty po głowie.

 

 

 

 

O autorze

avatar

lluczko

W Szczecinie mieszkam od urodzenia. Za nic nie chciałbym opuścić na stałe Naszego miasta. Na co dzień dużo podróżuje, gdyż jestem kierowcą TIRa, jednak prawdziwą pasją jest dla mnie fotografia.