#Blurki, czyli pierwsze urodziny szczecińskiego Business Link

W dniach 19-23 października br. Business Link Szczecin będzie świętować swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji przygotowany został specjalny, urozmaicony cykl wydarzeń, wśród których każdy zainteresowany na pewno znajdzie coś dla siebie.

Business Link to wyjątkowa przestrzeń. Jak mówią jej twórcy, jest to największa w Europie sieć akceleratorów biznesu. Business Link oferuje członkom swojej społeczności, między innymi kreatywne miejsca pracy (coworking, mikrobiura), możliwość współpracy w największym ekosystemie firm w Europie oraz dostęp do najlepszych mentorów w Polsce.

W programie urodzin Business Link Szczecin zaplanowano całą masę atrakcji. Organizatorzy zapraszają między innymi na: Dni Otwarte Polskiego Coworkingu, warsztaty z Upgradebuzz, wieczór gier „Let’s play” oraz szkolenie pn. „Jak zrobić szum w mediach bez wydawania majątku na reklamę czyli kilka filarów komunikacji przydatnych małym firmom i startupom w podboju Europy i świata”.

BLURKI

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program wydarzenia.

Przez cały tydzień, w dniach od 19 do 23 października br., między godziną 9:00 a 17:00, będzie można skorzystać bezpłatnie z 12 stanowisk do pracy, udostępnionych w ramach Dni Otwartych Polskiego Coworkingu – Let’s Cowork. Wystarczy zarezerwować sobie biurko na stronie www.letscowork.pl.

Co więcej, również od najbliższego poniedziałku do piątku firma Bene Sport Centrum udostępni wszystkim świętującym swoje korty do squasha za darmo w godzinach od 9:00 do 16:00 na hasło BLURKI! Jedyne co należy zrobić by skorzystać z promocji, to skontaktować się z Bene Sport Centrum i umówić na konkretny termin.

Ponadto każdego dnia tygodnia w godzinach popołudniowych lub wieczornych na sympatyków Business Link Szczecin czeka moc atrakcji.

Zaczynając od poniedziałku (19 października br.) będzie można rozwinąć swoje umiejętności efektywnej komunikacji podczas interaktywnych warsztatów z Upgradebuzz. Uczestnicy dowiedzą się między innymi tego, w jaki sposób kilka prostych technik może pomóc na przykład podczas rozmowy biznesowej lub towarzyskiej. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisać można się pod adresem www.learn-by-trying.evenea.pl.

Na wtorek (20 października br.) zaplanowany został wieczór gier – Let’s play! W godzinach od 17:00 do 21:00 Business Link Szczecin zamieni się w jedną wielką arenę do gry. Oculusy, Escape Room w jednej z sal, planszówki, karcianki i zręcznościówki to nie jedyne atrakcje przygotowane na ten dzień. Bilet na to wydarzenie można pobrać na www.lets-play.evenea.pl.

Środowy wieczór (21 października br.) zarezerwowany jest dla sympatyków Auli Polskiej Szczecin, która tym razem odbędzie się w siedzibie Business Link Szczecin (ul. Zbożowa 4). Podczas spotkania poruszona zostanie tematyka automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Więcej informacji i link do rejestracji można znaleźć nawww.facebook.com/events/464055463781233.

Dzień później – w czwartek, 22 października br. odbędzie się wydarzenie organizowane przez dziewczyny z Geek Girls Carrots. Celem spotkania jest nie tylko pomoc w zdobyciu satysfakcjonującej pracy i rozpoczęciu kariery zawodowej, ale również integracja ludzi pracujących i szukających pracy w branży IT, umożliwienie zdobycia nowych kontaktów, wymianęwiedzy i doświadczenia, a także pokazanie kobiet sukcesu, które przekażą iskrę do działania Szczeciniankom. Zapisy na: www.geek-girls-carrots-szczecin.evenea.pl.

W piątek (23 października br.) również nie zabraknie atrakcji. O godzinie 14:00 odbędzie się dwugodzinne szkolenie „Jak zrobić szum w mediach bez wydawania majątku na reklamę czyli kilka filarów komunikacji przydatnych małym firmom i startupom w podboju Europy i świata.”, które poprowadzi Maciek „mediafun” Budzich – znany autor bloga o mediach, marketingu i internecie mediafun.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisać można się na: www.mediafun-bl.evenea.pl.

Gwoździem całego tygodniowego programu będzie impreza urodzinowa, która odbędzie się w piątek o godzinie 19:00. W jej trakcie między innymi zostanie przypomniana historia oraz podsumowany zostanie pierwszy rok działalności szczecińskiego oddziału Business Link. Gościem specjalnym wieczoru będzie Maciej Budzich.

Co ciekawe, 10 zaproszeń na tę wyjątkową urodzinową imprezę, można wygrać w konkursie prowadzonym na fanpage Business Link Szczecin: www.facebook.com/BLSzczecin/photos/a.206270719572103.1073741828.176201505912358/432114356987737/

Dodatkowe informacje o #BLurkach, znajdują się na jednym z portali społecznościowych: www.facebook.com/events/1185588744808167.

Wydarzenie zostało objęte Mecenatem Miasta Szczecin.

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.