Zostaw śmieci przy Azoty Arenie

baner big CR16(1)

„Cycling Recycling” – unikalne wydarzenie, dzięki którym możesz zamienić niebezpieczne śmieci  na pożyteczne gadżety! Po prostu przyjdź w czwartek 04 sierpnia na parking przy hali Azoty Arena i weź ze sobą zalegające w domu elektroodpady.

Szczecińskie spotkanie to tylko jeden z przystanków wyprawy rowerowej „Cycling Recycling”, na którą zaprasza organizator, znany ekolog i podróżnik, Dominik Dobrowolski. Cała trasa liczy ponad 2 tysiące kilometrów i prowadzi przez kilkadziesiąt miejscowości w Polsce. Wyprawa Dobrowolskiego ma na celu rozwój ekologicznych nawyków i zachęcania do dbania o środowisko naturalne.

Przynieście więc wszystkie śmieci, których nie możecie wyrzucić tak po prostu do kosza – zepsute mikrofalówki, lodówki, kuchenki, wiertarki, radia, monitory, żelazka, telefony itd. Nie tylko pozbędziecie się zalegających sprzętów, ale także wymienicie je na ekologiczne gadżety – lampki rowerowe, opaski odblaskowe, czapeczki itp.

cycling recycling

To jak, będziecie? My na pewno, więc do zobaczenia na miejscu!

Cycling Recycling, 04 sierpnia, godz. 10.00 – 17.00, parking obok hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena (ul. W.Szafera 70).

Więcej o wydarzeniu: http://www.cycling-recycling.eu/

O autorze

avatar

Monika Filipowicz

Chociaż lubię sprawdzać, czy lepiej jest tam, gdzie mnie nie ma, to wiem, że powrót do rodzinnego Szczecina zawsze jest dobry :) Nigdzie nie ma tylu krokusów wiosną, nigdzie tak nie pachnie czekoladą. Zgadzam się z tym, że tam dom twój, gdzie serce twoje. Moje bije w Szczecinie - tam zawsze będę wracać (tak samo często, jak wyjeżdżać - by poznawać świat! )