Jest taka Grupa w Szczecinie – Wyjazdowa :)

Kochacie podróże tak jak Oni? To może warto się przyłączyć i razem zwiedzać świat? W Grupie zawsze raźniej !

Jaki jest zamysł? A taki, żeby skupić w jednym miejscu ludzi z naszego miasta, okolic i organizować wspólnie wycieczki :) Różne. Po Szczecinie – z Przemkiem Głową, po Polsce, po Berlinie – dokładnie w nadchodzący weekend zapakowany szczelnie cały autokar jedzie na jeden dzień, odwiedzić Świąteczne Jarmarki!  Dzieje się w naszym mieście – i to całkiem ciekawie.

Przygoda w Szczecinie z Grupą Wyjazdową zaczęła się od pomysłu jednego człowieka :). Miał pomysł, stworzył, i ten pomysł działa. Podobne Grupy istnieją również w innych miastach, m.in w Warszawie.

berlin2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To zdjęcie zrobiono podczas pierwszej wycieczki do Berlina – humor jak widać wszystkim bardzo dopisał! :)

Tutaj przedstawiam Wam relację z drugiego spotkania Szczecińskiej Grupy Wyjazdowej, które odbyło się w Browarze Polskim – obok dworca pks w Szczecinie. Adam Stecy opowiedział o podróży do Indonezji, a Seweryn Purolczak o Iraku. Wszyscy byli zafascynowani :).

1

 

16

 

9

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wycieczka z Głową – Przemkiem Głową, która odbyła się w listopadzie, była bardzo ciekawa :) Przemek przede wszystkim pokazał interaktywną animację Mapy Księstwa Pomorskiego, 100-letni żelbet w architekturze miasta oraz Wały Chrobrego.

IMG_0059

 

IMG_0069

 

 

 

 

IMG_0078

 

IMG_0089

 

IMG_0108

 

IMG_0109

 

IMG_0110

 

IMG_0113

 

IMG_0116

 

IMG_0119

 

IMG_0130

 

IMG_0137

 

IMG_0140

 

IMG_0142

 

 

 

 

 

Kolejne spotkanie Szczecińskiej Grupy Wyjazdowej odbędzie się w grudniu przed Świętami. Warto śledzić fun page na facebooku – https://www.facebook.com/Szczecinskagrupawyjazdowa . Na spotkaniu nie zabraknie opowieści i wrażeń z wyjazdu do Berlina na Świąteczne Jarmarki oraz opowieści Damiana… jak zwiedził Hiszpanię stopem ! :)

Warto śledzić wydarzenia i dołączyć – każdy kto uwielbia podróże – małe i duże – jest mile widziany!

 

(zdjęcia są własnością Szczecińskiej Grupy Wyjazdowej)

O autorze

avatar

epawlak

Jako architekt, grafik, czy podróżnik, staram się zamieniać marzenia w cele. I wiem że się uda! Jestem wielozadaniowa. :) Czasami najchętniej złapałabym wszystkie „sroki za ogon”, żeby robić coś, co mnie nakręca. Bo nie ma rzeczy niemożliwych w życiu do zrealizowania. Trzeba być swoim własnych bohaterem. ;)