Metamorfozy Par – zgłoś się na casting!

Wielu z nas z chętnie ogląda w telewizji programy pokazujące jak z „brzydkiego kaczątka” można stać się „pięknym łabędziem”. Często sami marzymy o udziale w takiej przygodzie, gdzie pod okiem kamery, z pomocą stylistki, kosmetyczki i instruktora fitness możemy zupełnie odmienić swój wygląd. Taką szansę będą miały już wkrótce szczecinianie – i to w podwójnym wydaniu, gdyż cudowną metamorfozę przeżyją nie pojedyncze osoby, ale pary!

Do programu „Metamorfozy Par”, który już wkrótce pojawi się na antenie szczecińskiej Telewizji Pomerania, może się zgłosić każda para, w której choć jedna osoba pragnie zmienić coś w swoim wyglądzie. Spośród nich wybrane zostaną trzy pary, które zostaną poddane przemianie.

Żeby zgłosić chęć udziału w programie należy na adres metamorfozy@pomerania.tv wysłać email ze swoimi zdjęciami (sylwetki i twarze) i w kilku słowach przekonać organizatorów, że to właśnie Wy powinniście zostać bohaterami programu „Metamorfozy Par”. W przypadku, gdy jesteście uczuleni na kosmetyki, materiały (np. wełnę), nie zapomnijcie o tym napisać.

Kolejnym etapem będzie casting, który odbędzie się w sobotę, 23 listopada w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pomerania.tv.

YouTube Preview Image

Metamorfozy Par

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)