Artystyczna akcja promocyjna absolutnie NICZEGO

Myślisz, że to kolejny, głupi żart? Zastanawiasz się może, czy ma to jakiś związek z filozofem Friedrichem Nietzsche?  Może machnąłeś na to obojętnie ręką? Czym będzie „Artystyczna akcja promocyjna absolutnie NICZEGO”? Nie mamy pojęcia. Naszą ciekawość zaspokoimy dopiero w środę 27.07 przy wejściu głównym do CH Galaxy!

Na Placu Rodła wydarzy się zupełnie NIC. NIC w samym sercu miasta, pośród hałasu tramwajów, miejskiego pośpiechu, centr handlowych. Nicość która może stać się chwilą oddechu, momentem zatrzymania, wyłamaniem z codzienności, albo zupełnie niczym. Skoro zawsze dzieje się tak wiele, to raz nie może wydarzyć się NIC? Teatr NOWEGO, dawniej Teatr Na Chwilę, jest autorskim teatrem niezależnym, który funkcjonuje pod egidą Stowarzyszenia Sztuka Kultury. Trupa jest odpowiedzialna za całe zamieszanie z niczym!

Przyjdź w środę w w godzinach 16.00 – 17.00 pod wejście główne do CH Galaxy w Szczecinie i daj się ponieść zupełnie niczemu.

O autorze

avatar

Kamil Żółkiewicz

Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.