Inauguracja sezonu Baltic Neopolis Orchestra w TRAFO

Baltic Neopolis Orchestra rozpocznie sezon koncertowy już w najbliższą sobotę, 28 września o godz. 19.00,  w TRAFO Trafostacji w Szczecinie. W Centrum Kultury Współczesnej wraz z Baltic Neopolis Orchestra, zagoszczą znani artyści: skrzypek Michael Süssmann jako solista, oraz Tomasz Tomaszewski jako koncertmistrz. Repertuar powinien zadowolić każdego konesera smyczkowych brzmień, będzie to:  Koncert g-moll na skrzypce i orkiestrę smyczkową op. 12 nr 1 RV 317 Antonio Vivaldiego, III Sonata c-moll op. 45 (aranż. na skrzypce i orkiestrę smyczkową) Edvarda Griega, oraz kwartet smyczkowy e-moll (w wersji na orkiestrę smyczkową), Giuseppe Verdiego.

Koncert odbędzie się już w najbliższą sobotę, 28 września, w TRAFO Trafostacji Sztuki na ul. św. Ducha 4 (nieopodal kościoła Św. Jana Ewangelisty). Bilety na to wydarzenie można nabyć w serwisie bilety.fm, oraz na miejscu w dniu koncertu, od 17:30. Więcej informacji można zasięgnąć pod adresem biuro.balticneopolis@gmail.com lub tel. 660-326-755.

 

Oprócz tego w TRAFO Trafostacji w Szczecinie, do 20 października trwać będzie wystawa „Genesis” Ryszarda Waśki, oraz  warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie www.trafo.org pod zakładką „EDUKACJA„.

 

***

Wiedzcie, że dużo się w Szczecinie dzieje! TRAFO działa w najlepsze, a o tym miejscu pisałem już tutaj.

 

Krzysztof Łuksza

O autorze

avatar

kluksza

wokolzycia.eu, wolnoscmediow.org, blog.szczecin.eu, fb.com/polecamNietzschego