Pierwszy dzień lata!

Nic nie zapowiadało się na tak intensywny dzień. Mnogość wydarzeń przerosła moje oczekiwania, ale wszystko od początku :)

21 czerwca to nie tylko pierwszy dzień lata, ale również Światowy Dzień Deskorolki. Święto dla mnie o tyle ważne, że musiałem się tam pojawić. Cała impreza odbywała się na skateparku przy pogoni, rozegrano wiele konkursów i tzw best tricków. Zabrakło mi corocznego przejazdu na deskach po mieście. Nie zasiedziałem się długo bo kolejnym moim celem była praca…_MAT2005
Jako że praca jest w galaxy nie mogło zabraknąć relacji z uroczystego zakończenia remontu i prezentacji nowej fontanny. Fontanna jest ładna, i fajnie współgra w połączeniu z nowym wystrojem :)
_MAT2052

Zdjęcia w galaxy zaliczone, kolejny cel to jasne błonia i noc kupały połączona z puszczaniem lampionów. Ludzi zebrało się cała masa, a same lampiony wyglądały rewelacyjnie. Świetna akcja, plus dla organizatorów! Jednak już na początku całość budziła kontrowersję i jestem pewien, że na tym się nie skończy…

_MAT2167

_MAT2176

Szybkie przegrupowanie…

_MAT2192

… i byliśmy na miejscu. Kolejny cel Wały Chrobrego i otwarcie grającej i tańczącej fontanny.  Zrobiła na mnie ogromne wrażenie, z resztą chyba nie tylko na mnie co można było stwierdzić po tłumach ludzi.

_MAT2200

_MAT2206

_MAT2235

O autorze

avatar

mszczuplak

Ukończyłem studia pierwszego stopnia na US kierunek bezpieczeństwo narodowe, w tej chwili na drugim stopniu studiuję stosunki międzynarodowe. Moim głównym hobby, a w przyszłości również może sposobem na życie jest fotografia. Zazwyczaj fotografuje krajobraz, sport, oraz imprezy okolicznościowe, jednak wachlarz moich zainteresowań jest szeroki. Od młodzieńczych lat mam zamiłowanie do deskorolki, której poświęciłem znaczną część swojego życia, podobnie jak muzyce, bez niej nie wyobrażam sobie żadnego dnia. Jako redaktor Szczecin ALOUD postaram się odkryć miasto oraz jego okolice na nowo przy pomocy fotografii.