No Dick in The Village, czyli jak się robi muzykę w Szczecinie (video)

Zespół o dość „oryginalnej” nazwie No Dick in The Village (niech każdy przetłumaczy ją sobie sam) istnieje od niedawna, jednak zdążył już trochę namieszać na szczecińskiej scenie muzycznej. Zagrali już kilka koncertów i nagrali teledysk, który w ciągu kilku dni obejrzało blisko 4 tysiące internautów!

No Dick in The Village

Premiera klipu do piosenki „Ona tańczyć nie chce” miała swoją premierę w ubiegłą niedzielę. Teledysk został nakręcony w popularnym szczecińskim klubie Free Blues Club oraz w plenerze, na tle panoramy Szczecina. W ciągu zaledwie kilku dni od premiery zobaczyło go blisko 4 tysiące osób… a to dopiero początek!

Sama piosenka ma być odpowiedzią na popularne ostatnio hity, zaczynające się na „Ona…”. Zobaczcie sami:

YouTube Preview Image

Kim są członkowie zespołu No Dick in The Village? To czterech szalonych facetów pochodzących ze Szczecina – w różnym wieku i o różnych profesjach, których łączy jedna pasja – muzyka. Na ich fanpage’u na Facebooku możemy przeczytać:

Darek Zeto – wywodzi sie znikąd i niczego się nie boi. Charyzmatyczny człek. Jego idolem jest porucznik Borewicz, ale niekoniecznie ten oficjalny. Ponoć często dostaje smsy.

Przemyslaw Meyer – ponoć wywodzi sie z punka. Najbardziej stonowany, chroni zespół przed totalną autodestrukcją. Często ma do kogoś sprawę i umie wysyłać sms-y.

Piotr Szostak – lubi ogien, a jego hobby jest palenie pokoi hotelowych. Umie wszystko, tylko nie grac na gitarze. Od ponad dekady w nieformalnym zwiazku z rock’n rollem.

Marcin Kisielewski – nieznany brat Kirka Hammeta. Niewiadomo czemu ludzie twierdza, ze wywodzi sie z thrash metalu. Maja racje. Zwiedzil pol Europy, choc jak sam twierdzi slabo to pamieta.

https://www.facebook.com/nditv/

nditv_30

No Dick in The Village

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)