Czy wiesz, że tylko do 24.08 możesz wygrać rower miejski KROSS CITY CLASSICO III o wartości 1.280zł?

Wystarczy, że odwiedzisz wyjątkową wystawę „Codzienny-niecodzienny Szczecin”, która zagościła w Centrum Handlowym Galaxy. Obejrzysz niesamowite fotografie przedstawiające Nasze Miasto, może podyskutujesz z nieznajomym, albo sam zadasz sobie pytanie – A gdzie to właściwie jest? I wybierzesz trzy Twoim zdaniem najlepsze zdjęcia. Następnie zgłosisz się do Punktu informacyjnego na parterze i…

  1. Na przygotowanym druku wytypujesz, która fotografia Twoim zdaniem powinna zająć pierwsze, która drugie a która trzecie miejsce.
  2. Kolejny krok jest najważniejszy dla Ciebie (jeżeli chcesz wygrac rower!) na osobnym druku wypisujesz swoje imię nazwisko oraz mail i odpowiadasz na magiczne pytanie: – „Jakie jest Twoje najpiękniejsze miejsce w Szczecinie i dlaczego? – uzasadnij wybór” (max 300 znaków)” wyciąg z regulaminu – przecież masz swoje ulubione miejsce w naszym wspaniałym mieście, takie pytanie to pestka! I tu właśnie czeka ten rower wspomniany w tytule oraz dodatkowo 2 bony na fotoksiążki dla kolejnych dwóch zwycięzców.

Wystawę możesz odwiedzać codziennie i każdego dnia możesz zwiększać swoje szanse na wygraną po wytypowaniu 3 najlepszych zdjęć.

Swoje zdjęcia prezentują tam między innymi moi koledzy ze Szczecin ALOUD:

Budziak Przemysław

Kluczyński Grzegorz

Łuczko Łukasz

Olichwer Grzegorz

Szczuplak Mateusz

Szczerze zapraszam Cię do obejrzenia zdjęć z bliska. Może coś Cię zaskoczy, może zobaczysz coś z innej perspektywy, a może wygrasz rower :)

Dla mnie dużą radością było obserwowanie ludzi jak reagują na zdjęcia. Słyszałam ‚Ochy i Achy’ zachwytu, słyszałam negowanie – ‚nie, to musi być fotomontaż!’.  Mijałam też sympatyczne małżeństwo, Pan z  zainteresowaniem przyglądał się  zdjęciom, natomiast Panią przyciągały zdecydowanie bardziej wystawy sklepowe. W pewnym momencie Pan Mąż tak zachwycił się pewną fotografią, że postanowił zaciągnąć żonę siłą przed owe dzieło. A wiadomo, że nie łatwo oderwać wzroku kobiety od letnich wyprzedaży :)

Miłe, naprawdę miłe, że można się cieszyć Naszym miastem. W upalny dzień możesz schronić się na chwilkę w klimatyzowanych progach Galaxy i poznać na nowo Szczecin.

Pamiętaj wystawę można oglądać tylko do 24.08!

DSC_0090

DSC_0073

DSC_0077

DSC_0078
DSC_0076

O autorze

avatar

Joanna Sawicka-Budziak

Szczecinianka od zawsze. Choć przemierzyłam już kawał świata z radością wracam do mojego miasta. Bo wszędzie dobrze, ale w Szczecinie najlepiej. Wychowałam się na Ku Słońcu. Na drugim końcu Polski ludzie wpadają w zachwyt słysząc nazwę tej ulicy, a u nas mówią brrr, bo kojarzy im sie tylko z cmentarzem. Dla mnie to było magiczne miejsce. Tam chodziłam na lekcje biologii, na cmentarnych alejach uczyłam się jeździć na rowerze i to miejsce nie wzbudza we mnie negatywnych emocji. Zawodowo: szkoleniowiec, organizator, menadżer, a "po godzinach" asystentka fotografa. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich historie, pasje i marzenia. Lubię wyzwania, piękny makijaż i... rajdy samochodowe. Jako niepoprawna optymistka przedstawię Wam swój punkt widzenia.