Ki co?! Kizomba!!!

Co oznacza to tajemnicze słowo: Kizomba? Niektórzy z Was słyszą je pewnie po raz pierwszy w życiu, ale Ci, którzy je znają z pewnością używają go bardzo często. To nic innego jak taniec pochodzący  z Angoli. Tancerze poruszają się zmysłowo i delikatnie, trzymając bardzo bliski dystans z partnerem. Można powiedzieć, że jest to mieszanka dwóch tańców takich jak semba (prekursorka samby) i tango. Mieszanka doskonała. 

301-791-988998152źródło: http://reporter.rit.edu/leisure/roc-kizomba-and-zouk-festival-falls-never-been-hot

Jeśli masz ochotę bliżej poznać taniec Kizomba, niedługo będzie ku temu okazja. Beata Łuczko, moja prywatna siostra, zakochana w tym tańcu po uszy, organizuje w październiku niezwykłe warsztaty. Beata od 10 lat mieszka w Anglii gdzie Kizomba jest bardzo popularna.  Siostra poznała wielu nauczycieli tego stylu tańca i dwoje z nich udało jej się namówić na gorący kurs tańca dla mieszkańców naszego miasta.  Trenerzy  Rene i Elen uczą tego tańca od 11 lat. Bez wahania zgodzili się przyjechać do Szczecina  i dzięki temu, mogę Was zaprosić na Warsztaty Kizomba 24.10.2015r. Wraz z nauczycielami, przyjadą też tancerze mieszkający w UK. Będzie można powymieniać się doświadczeniami i na pewno czegoś nowego nauczyć.

Poniżej link do wydarzenia na  Facebook’u  gdzie można się zapisać na warsztaty.  Koniecznie śledźcie tą stronę. Znajdziecie tam aktualne informacje o kursie.

https://www.facebook.com/events/1481754582123687/

Beata szuka również sponsorów zainteresowanych wydarzeniem, jak i właścicieli sal, w których mógłby się odbyć kurs.

A na sam koniec link do strony o trenerach.
http://www.kizombare.com/
Muszę dodać, że całe wydarzenie będzie sfilmowane i sfotografowane przez Szczecin Aloud.

ZAPRASZAM!

O autorze

avatar

lluczko

W Szczecinie mieszkam od urodzenia. Za nic nie chciałbym opuścić na stałe Naszego miasta. Na co dzień dużo podróżuje, gdyż jestem kierowcą TIRa, jednak prawdziwą pasją jest dla mnie fotografia.