Już jutro 4. Warsztaty Szczecin Aloud!

Pasjonaci ze Szczecina po raz 4. zainspirują mieszkańców do tworzeniaW tym roku poruszane będą tematy budowania wizerunku w mediach społecznościowych i realizacji profesjonalnych fotoreportaży oraz tworzenia filmów na YouTubie. Tajniki blogowania i vlogowania odkrywać będą przed Wami: Arlena Witt, Tomasz Lazar, Kacper Skoczylas i Paweł Krzych. 

alud_728_90

Miejsca na tegoroczne warsztaty rozeszły się błyskawicznie. Szczęśliwa 90. uczestników naszego wydarzenia będzie miała okazję zdobyć porządną dawkę wiedzy i konkretne umiejętności już jutro 4 listopada w Business Link Szczecin.

Ze względu na ogromne zainteresowanie warsztatami zdecydowaliśmy się relacjonować je na żywo!

Wystarczy, że pobierzecie na swój telefon bezpłatną aplikację Periscope i śmiało możecie nas obserwować na kanale @SzczecinAloud.

Stworzyliśmy też oficjalny hasztag wydarzenia. Wpisując: #WarsztatySzczecinAloud możecie na bieżąco komentować to co się dzieje na warsztatach.

Wszystkie wpisy zobaczycie tutaj: https://tagboard.com/WarsztatySzczecinAloud/251985 

 

Prelegentami podczas warsztatów będą:

  • Arlena Witt – językoznawca i tłumacz języka angielskiego. Pisze na blogu wittamina.pl, prowadzi na YouTubie program “po Cudzemu”, w którym pomaga mówić po angielsku.
  • Kacper Skoczylas, specjalista ds. marketingu, organizator szczecińskich Czwartków Social Media.
  • Paweł Krzych, lokalny patriota, autor bloga szczecinblog.pl , specjalista ds. mediów społecznościowych, organizatorTweetup Szczecin, Aula Szczecin
  • Tomasz Lazar, światowej sławy fotograf, zwycięzca w konkursach fotograficznych w Polsce i za granicą w m.in. World Press Photo Sony World Photography Award, International Photography Award czy BZWBK Press Photo. Tomaszlazar.pl 

 

Agenda spotkania:

18:00 – Przedstawiciel Urzędu Miasta Szczecin oraz Damian Czarnowski Szczecin Aloud- rozpoczęcie, podsumowanie ostatniego roku działalności Szczecin Aloud

18:20* – Kacper Skoczylas / Paweł Krzych – “10 przykazań budowania wizerunku w mediach społecznościowych”

18:20* – Arlena Witt – “Jak swobodnie przejść z pisania do filmowania”

18:20* – Tomasz Lazar – “Jak zrobić dobry fotoreportaż w Internecie?”

*UWAGA! Wszystkie warsztaty rozpoczynają się o tej samej godzinie i trwają 40 minut, następnie po ich zakończeniu osoby zmieniają się w grupach i uczestniczą w innych warsztatach.

 

 

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.