Sensualne spotkanie na parkiecie

Sensualne spotkanie na parkiecie, wyjątkowa randka z ukochanym lub po prostu poznanie nowego stylu tańca, sposobu na spędzanie wolnego czasu. W Szczecinie odbędą się wyjątkowe warsztaty jakich jeszcze nie było!!!

Poznajcie Beatę – pozytywną szczeciniankę, dziś mieszkającą na stałe w Cambridge, która zaprosiła do naszego miasta międzynarodowych mistrzów wyjątkowego stylu tańca KIZOMBA.

YouTube Preview Image

Warsztaty poprowadzą:

Elen, która pochodzi z Cambridge w UK oraz Rene pochodzącego z Harare w Zimbabwe.

Międzynarodowi nauczyciele tańca, choreografowie i wykonawcy z ponad 11-letnim doświadczeniem. Uczą na cotygodniowych zajęciach dla klubów w Cambridge i Milton Keynes, jak i na imprezach w całej Wielkiej Brytanii. Występują na pokazach i konkursach oraz sędziują na międzynarodowych festiwalach. Oboje kochają taniec od młodości, teraz często podróżują po kraju i świecie by dzielić się tą pasją.

Jak widzisz to niepowtarzalna okazja na spróbowanie czegoś nowego w wyjątkowym towarzystwie.

Kiedy?

24.10.2015r. o godzinie 10.

Gdzie?

Kosmos Music Club
al. Wyzwolenia 18
Szczecin, Poland

Zapraszamy na wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1481754582123687/

Wprowadzając Was w nastrój polecamy gorące rytmy, które będą królować podczas październikowych warsztatów:

YouTube Preview Image

O autorze

avatar

Joanna Sawicka-Budziak

Szczecinianka od zawsze. Choć przemierzyłam już kawał świata z radością wracam do mojego miasta. Bo wszędzie dobrze, ale w Szczecinie najlepiej. Wychowałam się na Ku Słońcu. Na drugim końcu Polski ludzie wpadają w zachwyt słysząc nazwę tej ulicy, a u nas mówią brrr, bo kojarzy im sie tylko z cmentarzem. Dla mnie to było magiczne miejsce. Tam chodziłam na lekcje biologii, na cmentarnych alejach uczyłam się jeździć na rowerze i to miejsce nie wzbudza we mnie negatywnych emocji. Zawodowo: szkoleniowiec, organizator, menadżer, a "po godzinach" asystentka fotografa. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich historie, pasje i marzenia. Lubię wyzwania, piękny makijaż i... rajdy samochodowe. Jako niepoprawna optymistka przedstawię Wam swój punkt widzenia.