Targi Pracy już za nami

23 kwietnia w ZS nr 3 przy ul. Sowińskiego 1 odbyły się X Targi Pracy.

Targi Pracy są okazją na spotkanie przedstawicieli różnych firm i instytucji. Daje to możliwość nawiązania dialogu dotyczącego zatrudnienia, stażu lub praktyki. W tym roku na jubileuszowych – X edycja – Targach Pracy można było spotkać zarazem wielu pracodawców ze swoimi stoiskami, jak i niemniejszej ilości osób szukających zatrudnienia.

Zapewne jedną z najważniejszych cech tego wydarzenia jest różnorodność. Każdy uczestnik targów powinien znaleźć propozycję, która jest dla niego po prostu idealna. Podczas wydarzenia można było spotkać wielu pracodawców poczynając od Netto, przechodząc obok banków i kończąc na ofertach prac za granicą.

 

 

 

 

O autorze

avatar

Kamil Żółkiewicz

Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.