Flash Mob „Pogodny Szczecin” na Deptaku Bogusława – mieszkańcy staną z uśmiechem na twarzy

Wystarczy obecność i zsynchronizowany zegarek, by wziąć udział w środowym (20 maja) Flash Mobie. Mieszkańcy Szczecina planują uśmiechać się przez pięć minut, przy fontannie na Deptaku Bogusława. Start: godz. 18:00.

Flash Mob „Pogodny Szczecin” nie wymaga większego przygotowania, a wziąć w nim udział może każdy. Aby ułatwić koordynację akcji, organizatorzy proszą o zsynchronizowanie zegarków z zegarem http://time.is/pl/Szczecin – tak, by w tej samej chwili wszyscy zaczęli się do siebie uśmiechać.

„Równo o godzinie 18 stańmy razem, by szerzyć uśmiech. Podarujmy radość sobie i innym. Efekt powinien być bardzo pozytywny ” – opisuje AudioMorpheo, organizator akcji na Facebooku.

Uczestnicy spotykają się  przy fontannie na Deptaku Bogusława, a kiedy umówiona godzina nastanie, zatrzymają się  i będą uśmiechali się do siebie przez 5 minut.  Po upływie tego czasu zostaną wypowiedziane głośno słowa: „dziękuję wszystkim”, a następnie uczestnicy rozejdą się w dowolnym kierunku.

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.