Trwają obrady jury!

Zakończył się kolejny etap konkursu na redaktora bloga Szczecin Aloud. Do 24 października br. można było zgłosić pracę w jednej z trzech kategorii tematycznych KULTURA i WYDARZENIA, LIFESTYLE i SZCZECIN NIEZNANY. Na konkurs zgłoszono aż 50 prac.

Do 31 października br. włącznie będą trwały obrady jury, a listę zwycięzców poznamy 5 listopada br. 

5 listopada br. jury, złożone z przedstawicieli szczecińskiego środowiska ludzi kultury i sztuki, ogłosi oficjalnie wyniki konkursu. Zwycięzcy powiększą redakcję bloga o Szczecinie – Szczecin Aloud. Blog ma być przestrzenią wypowiedzi dla szczecinian i ma informować o ważnych inicjatywach w mieście, jak też pokazywać ludzi z pasją i relacjonować wydarzenia kulturalne. Na całym świecie tego rodzaju blogi – podróżnicze, o miejscach i miastach, inspirują ludzi do odkrywania nowych miejsc, poszukiwania smaków miasta, czy kreowania miejskich trendów.

Zwycięzcy konkursu na redaktora bloga zdobędą unikalne doświadczenie redaktorskie. Redaktorzy bloga Szczecin Aloud będą także otrzymywać zaproszenia i bilety na wydarzenia kulturalne oraz imprezy miejskie organizowane na terenie miasta Szczecin, dzięki którym na pewno nie zabraknie im tematów do ciekawych wypowiedzi i relacji na blogu. .

Nadesłane prace konkursowe oceniają znani szczecinianie – projektantka mody Sylwia Majdan, architekt Krzysztof Bizio, autorzy blogów Paweł Krzych i Grzegorz Kluczyński, przewodnik miejski Przemysław Głowa oraz Magdalena Strózik opiekun projektu bloga Szczecin Aloud. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone, a zwycięskie prace zaprezentowane na stronie bloga http://blog.szczecin.eu/ oraz na oficjalnej stronie Urzędu Miasta www.szczecin.eu.

 

 

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.