Mała kobieta z wielkim głosem – Katie Melua zaśpiewa 12 listopada w Azoty Arena

Mieliście kiedyś taki moment w życiu, kiedy okazało się, że jedno z Waszych wielkich marzeń właśnie się spełnia?

Mam nadzieję, że tak! To jest ten moment, kiedy człowiek nie wie co robić z radości: płakać, skakać, biegać czy przytulać obcych ludzi. (No dobra – tego ostatniego nie próbujcie publicznie, bo może się różnie skończyć ;) Kiedy jeszcze w czasie wakacji zobaczyłam, że w ramach Szczecin Music Fest zagra Katie Melua, nie wiedziałam, co zrobić ze szczęścia!

Tę niziutką, drobną kobietkę o niesamowitym głosie, pokochałam muzycznie po przesłuchaniu jej drugiego albumu Piece by piece, wydanego w 2005 roku. Do dziś z radością słucham Spider’s Web czy kultowego już Nine Milion Bicycles. Jednak piosenką, która całkowicie skradła moje serce i którą mam nadzieję usłyszeć na żywo 12 listopada, jest Thank you stars, który jest dla mnie jedną z najpiękniejszych piosenek o wdzięczności, jakie znam.
Zobaczcie jak brzmi na żywo, zanim zobaczymy ją w Azoty Arenie!

Szczecin Music Fest ma naprawdę wspaniały finał!

YouTube Preview Image

Zobacz nasze relacje z tegorocznego festiwalu Szczecin Music Fest! 

Zdjęcie w artykule pochodzi ze strony www.katiemelua.com

O autorze

avatar

Agnieszka Maja Wawrzyniak

Szczecinianka z wyboru. Blondynka z powołania. Właścicielka najfajniejszej suki na świecie. Biegaczka. Maniaczka mocnej, czarnej kawy i gorzkiej czekolady. Dobrze zamaskowana introwertyczka. Kobieta stojąca mocno nogami na ziemi, z głową wysoko w chmurach. Minimalnie ośmielona, rzuca mięsem jak stary bosman.