„Przystanek w podróży”

Jeśli kochacie podróże to koniecznie wybierzcie się do Polic! Wiem, że dla wielu z Was nie będzie to podróż życia, ale na pewno o takich podróżach będziecie mogli posłuchać. 25 marca w Polickim Domu Kultury o godzinie 19 odbędzie się pierwsze spotkanie pn. „Przystanek w podróży”, na które to spotkanie serdecznie Was zapraszam.

2

To okazja żeby posłuchać człowieka, który myślał, że w życiu już go nic nie zaskoczy, bo na swojej wygodnej kanapie obejrzał wszystkie odcinki „Dlaczego Ja?”. Pewnego dnia po prostu wstał z niej i pojechał na stopa do Wenecji. Historia która udowadnia, że nie trzeba wywracać swojego życia do góry nogami by przeżyć prawdziwą przygodę. Tym kimś jestem ja, a moja historia to tylko przystawka do tego, co opowie Wam Adam Stecyk na temat jego miłości do Ameryki Południowej.

Link do wydarzenia na facebooku znajdziecie tutaj.

O autorze

avatar

dczarnowski

Moje wpisy to takie Niebuszewo szczecińskiej blogosfery. Jeśli nie musisz - nie wchodź za głęboko. Nie doświadczysz tu pięknej polszczyzny, za to znajdziesz wiele skradzionych rzeczy. Kto wie? Może kiedyś należały do Ciebie.