„A gdyby jutro był koniec świata?”

Na to pytanie próbują znaleźć odpowiedź pomysłodawcy serialu, którego pilotażowy odcinek będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę. Akcja serialu „Ocaleni” toczy się w przyszłości… w Szczecinie!

Ocaleni

„Ocaleni” przedstawiają postapokaliptyczny obraz otaczającego nas świata. Akcja serialu to futurystyczna opowieść, przepełniona psychodelicznym klimatem znanym m.in. z horrorów. Co dziwniejsze, ponieważ akcja toczy się w przyszłości, wydarzenia ukazane w serialu oparte są podobno na faktach.
Twórcami serialu są młodzi szczecinianie, którzy postanowili znaleźć ciekawy sposób na promocję naszego miasta – odmienny od tego, z czym spotykamy się na co dzień. Całość została zrealizowana dzięki własnej pracy i własnym środkom finansowym.

Premiera pierwszego odcinka „Ocalonych” w sobotę, 22 lutego o godz. 18.00 w Českým Filmie przy al. Jana Pawła II. Wstęp wolny.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/606048989471571/

Fanpage serialu: https://www.facebook.com/Ocaleni

YouTube Preview Image

Ocaleni

Ocaleni

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)