W Tłusty Czwartek muzyka połączy pokolenia

W Tłusty Czwartek, czyli 27 lutego, będziemy mieli okazję nie tylko objadać się pączkami, ale także uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu muzycznym. W jeden wieczór na jeden scenie wystąpią dwa zespoły, reprezentujące dwa różne pokolenia muzyczne: Kobranocka, czyli legenda polskiego rocka oraz No Dick in The Village – szczecińska grupa, która istnieje zaledwie od kilku miesięcy, ale już zdążyła zrobić trochę zamieszania na lokalnym rynku muzycznym.

kobranocka_logo
Legendarny zespół Kobranocka, który wkrótce będzie obchodził 30-lecie swojego istnienia i który znamy między innymi z takich przebojów jak „Kocham Cię jak Irlandię”, „Nikomu nie wolno się z tego śmiać”, „List z pola boju”, pojawi się w naszym mieście i wystąpi przed szczecińską publicznością w Klubie Muzycznym Browar Polski.

 

YouTube Preview Image

Przed Kobranocką wystąpi zespół No Dick In The Village, który zaistniał kilka miesięcy temu dzięki piosence „Ona tańczyć nie chce”. Już wkrótce odbędzie się premiera nowego teledysku tej grupy.

YouTube Preview Image

Koncert odbędzie się w Klubie Muzycznym Browar Polski przy ulicy Dworcowej 20. Początek o godz. 20.00.

Bilety: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1441847189366117/

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)