kolorowe szaleństwo portretowe! czyli jak widzimy siebie nawzajem:)

W niedzielę, 21 lipca, odbyła się akcja zorganizowana przez Szczecin Aloud – POKAŻ SIĘ NA THE TALL SHIPS RACES 2013. Było słonecznie, kolorowo i artystycznie :). Odwiedziliście nas licznie, za co bardzo, bardzo Wam dziękujemy! Spotkanie miało na celu rysowanie siebie nawzajem – można było stworzyć portret siostry, brata, sympatii, każdego :). Wszystkie Wasze prace zostaną pokazane na kilkumetrowym banerze, który zostanie umieszczony na Tall Ships Races 2013! Warto było wyjść z domu i pokazać się na mieście :) Zobaczcie sami.

jam11

Cieszymy się, że uczestniczyły w rysowaniu siebie całe rodziny, znajomi, dzieci :). Można nas było usłyszeć także w Polskim Radiu Szczecin i wSzczecinie.pl. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy fotorelację z tego wydarzenia :

11

12

13

14

15

23

17

19

20

21

22

24

25

26

28

29

30

34

32

33

oliwka2

magda

35

A oto również krótki film o wydarzeniu, sporządzony przez portal wSzczecinie.pl :

 

YouTube Preview Image

 

Dziękujemy Wszystkim !! Warto było :).

(zdjęcia : Grzegorz Kluczyński, Przemysław Budziak, Grzegorz Olichwer)

O autorze

avatar

epawlak

Jako architekt, grafik, czy podróżnik, staram się zamieniać marzenia w cele. I wiem że się uda! Jestem wielozadaniowa. :) Czasami najchętniej złapałabym wszystkie „sroki za ogon”, żeby robić coś, co mnie nakręca. Bo nie ma rzeczy niemożliwych w życiu do zrealizowania. Trzeba być swoim własnych bohaterem. ;)