Fotografujemy Centrum Żeglarskie!

Wspólnie z MMSzczecin zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii w sobotę 27 lipca o godzinie 12:00 na kolejny Photoday! Tym razem plener fotograficzny odbędzie się w malowniczym miejscu nad największym jeziorem w naszym województwie.

Centrum Żeglarskie
Źródło: www.centrumzeglarskie.pl

Centrum Żeglarskie znajduje się przy ul. Przestrzennej 21. Od 2008 roku aktywnie działa na rzecz upowszechnienia wśród dzieci i młodzieży turystyki wodnej i żeglarskiej. Każdy chętny może nauczyć się w Centrum żeglarstwa i przeżyć ciekawą przygodę.

Do dyspozycji wychowanków i turystów znajduje się tam blisko 50 różnego rodzaju jednostek: małych jachtów szkoleniowych, desek windsurfingowych i ponad 30 kajaków oraz jachty morskie.

Centrum zlokalizowane jest przy Jeziorze Dąbie, kanały i przesmyki w które obfituje okolica są doskonałą bazą zarówno dla początkujących jak i doświadczonych żeglarzy. W przystani codziennie cumuje kilkadziesiąt jednostek.

Każdy z uczestników naszego Photoday’a będzie miał możliwość opłynąć okolicę kajakiem, by uchwycić najpiękniejsze zakątki otaczające marinę. Wśród fotoreporterów zostanie wylosowana także grupa osób, która zwiedzi przystań  na jachcie. Zobaczymy jak przebiega rozbudowa centrum i zwiedzimy m.in. hangar. Plener fotograficzny zakończy ognisko.

Na tydzień przed wielkim świętem żeglarskim w naszym mieście – The Tall Ships Races, plener fotograficzny w Centrum Żeglarskim jest świetną okazją, aby przygotować się do uwiecznienia na zdjęciach pięknych żaglowców.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Photoday’u razem z nami, zgłoś swoje uczestnictwo na stronie MMSzczecin.

 

 

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.