Motoryzacyjne show w Szczecinie

Wczoraj, wieczorem pokazowym, rozpoczęły się kolejne Targi Motoshow. Przez cały weekend teren Międzynarodowych Targów Szczecińskich wypełni ryk silników pięknych i luksusowych aut.

Podczas piątkowego wieczoru nie zabrakło aż dwudziestu premier najnowszych modeli aut, jednak największą uwagę  uczestników z pewnością przykuł największy Monster Truck w Polsce. Fotografie z wieczoru pokazowego zobaczyć można w galerii zdjęć Przemysława Budziaka.

Te fantastyczne auta prezentowane będą dziś i jutro na terenie MTS. Jednak to nie wszystkie z atrakcji przygotowanych podczas tegorocznego Motoshow. W tym roku twarzą Targów jest Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, który osobiście poprowadzi zawody siłaczy. Do rywalizacji staną drużyny złożone z pracowników salonów samochodowych.

Przez cały weekend odwiedzający będą mieli szansę zapoznać się z najnowszą ofertą dilerów szczecińskich, którzy na te okazję przygotowali specjalne promocje targowe. W targach udział biorą wystawcy z całej Polski a także z Niemiec, Czech i Słowacji.

W programie targów zaplanowano m.in.: pokaz największego Monster Trucka w Polsce, przejażdżki koparką, pokazy FMX i stunt quadow, symulator dachowania, przejażdżki z kierowcami rajdowymi,  a także Akcję MOTOSERCE i paradę motocyklową z Jasnych Błoni na teren targów.

Jeśli jesteście miłośnikami motoryzacji lub po prostu nie macie planów na ten weekend z pewnością warto wybrać się na Motoshow!
Szczegóły na www.targimotoshow.szczecin.pl

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.