Stara Rzeźnia na fotografiach – wernisaż!

W przyszły piątek, 17 kwietnia, na Łasztowni odbędzie się wyjątkowy wernisaż. W odrestaurowanej Starej Rzeźni zaprezentowany zostanie wernisaż zdjęć z pleneru fotograficznego, który odbył się w tym miejscu zaledwie kilka tygodni temu.

fot. Andrzej Szkocki źródło: http://szczecin.naszemiasto.pl/artykul/plener-photoday-w-pieknie-odrestaurowanej-starej-rzezni,3313855,artgal,t,id,tm.html
                                  fot. Andrzej Szkocki źródło: www.szczecin.naszemiasto.pl

 

14 marca, na tydzień przed oficjalnym otwarciem, miłośnicy fotografii mieli okazje uwiecznić na zdjęciach odrestaurowany zabytkowy budynek Starej Rzeźni na Łasztowni. Wśród uczestników pleneru byli także blogerzy Szczecin Aloud. Photoday organizowany był przez portal Szczecin Nasze Miasto.

Po zakończeniu akcji uczestnicy pleneru prezentowali swoje zdjęcia na stronie portalu. Tam też przez tydzień szczecinianie głosowali na najpiękniejsze ze zdjęć. Już w najbliższy piątek będziemy mieli okazję podziwiać zwycięskie prace.

Podczas wernisażu zaprezentowane zostaną zdjęcia, które zdobyły najwięcej głosów w konkursie publiczności, a także te wybrane przez fotoreporterów portalu Szczecin Nasze Miasto.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 18.00. Podczas wydarzenia nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych prac. Jeden z uczestników photoday’a otrzyma również grand prix pleneru. Zapraszamy!

Wszystkie zdjęcia zobaczyć można TUTAJ http://szczecin.naszemiasto.pl/plebiscyt/wyniki/plener-fotograficzny-photoday-konkurs,26651,t,id.html

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.