Szczeciński Piknik Lotniczy przegrał z pogodą

Akrobacje lotnicze, konkurs skoków spadochronowych, prezentacja samolotów – wszystko to na wysokim, światowym poziomie miało się odbyć 1 lipca w ramach 6. Szczecińskiego Pikniku Lotniczego. Miało, gdyż na trzy dni przed imprezą organizator musiał uznać wyższość pogody.

Wiadomo, że w strugach deszczu nie jest ani komfortowo dla gości, ani bezpiecznie dla pilotów. Na szczęście nic straconego – Aeroklub Szczeciński zapowiada, że jeśli tylko pogoda dopisze, piknik odbędzie się pod koniec wakacji. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy: pikniklotniczy.szczecin.pl

Nam pozostaje tylko czekać na dobrą pogodę, choć szczerze mówiąc, bardziej fotogeniczna jest ta mniej sprzyjająca – zobaczcie sami. Zapraszam do krótkiej relacji z zeszłego roku – akrobacje na tle czarnych, burzowych chmur robią wrażenie:

O autorze

avatar

Przemysław Budziak

Szczecin jest moim miastem - mieszkam tu od urodzenia. Oczywistym jest, że nie spędziłem tu całego swojego życia - uwielbiam poznawać nowe miejsca, a podróże są moim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu. Zawsze jednak z uśmiechem wracam do mojego Szczecina. Ponieważ często mam przy sobie aparat fotograficzny, uwieczniłem wiele ciekawych momentów z życia naszego miasta. Na początku nie planowałem się nimi dzielić - trafiały do przysłowiowej szuflady. Jednak z biegiem czasu kiełkowała chęć podzielenia się z Wami moją wizją miasta - dołączenie do projektu Szczecin Aloud umożliwiło mi zrealizowanie tego pomysłu. Chciałbym wywołać w Was, Szczecinianach potrzebę wstania sprzed telewizora i wyjścia z domu. Udowodnić, że warto spędzać wolny czas w inny sposób. Pokazać zarówno rzeczy nieznane, ale i takie, które mijacie codziennie w drodze do pracy lub szkoły i nie zwracacie na nie uwagi. Chciałbym, żebyście zobaczyli, że można pochwalić się rodzinie, gdy przyjedzie do Was na wakacje, że mieszkacie w Szczecinie :)