Wernisaż niezwykły

O Szczecinie można powiedzieć wiele, jego mieszkańcy przywykli już do rzeczy, których niezwykłości nie doceniają na codzień. Tym razem mamy okazję przekonać się, jak nasze miasto i jego mieszkańy wyglądają oczami studentów przybyłych tu dzięki programowi Erasmus. I to nie byle jak przekonać!

Niecodzienny wernisaż, który jest rozstrzygnięciem fotograficznego konkursu „The pic which defines my Erasmus in Szczecin” odbędzie się w czwartek w Bibliotece Głównej ZUT. Tam goście będą mogli podziwiać najlepsze i najpiękniejsze zdjęcia finalistów konkursu, a jury wyłoni zwycięzców spośród wystawowych prac. Organizatorem konkursu jest ESN US Szczecin.

Fernando Caballero Leon
Fernando Caballero Leon

Konkurs jest jedną z form promocji Ogólnoeuropejskiego Konkursu Fotografii Studenckiej DISCOVER EUROPE (http://www.discovereurope.esn.pl/). Na uczestników i zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, a odwiedzający wystawę przekonają się na własne oczy, co obcokrajowcy widzą w Szczecinie pięknego, intrygującego, oryginalnego. Może dzięki temu sami inaczej spojrzymy na własne miasto?

Wernisaż zdjęć konkursu „The pic which defines my Erasmus in Szczecin”,
Czwartek, 20 września, godz. 17:00
Bibliotego Główna ZUT, ul. Ku Słońcu 140

Zdjęcie: Fotografia konkursowa autorstwa Fernando Caballero Leona

O autorze

avatar

Monika Filipowicz

Chociaż lubię sprawdzać, czy lepiej jest tam, gdzie mnie nie ma, to wiem, że powrót do rodzinnego Szczecina zawsze jest dobry :) Nigdzie nie ma tylu krokusów wiosną, nigdzie tak nie pachnie czekoladą. Zgadzam się z tym, że tam dom twój, gdzie serce twoje. Moje bije w Szczecinie - tam zawsze będę wracać (tak samo często, jak wyjeżdżać - by poznawać świat! )