Jak zdrowo i kolorowo żyć?

Zapraszam Was na kolejny wywiad z ciekawą kobietą.

Bohaterkę tego materiału poznałam na moim szkoleniu, po kilku spotkaniach szkoleniowych wiedziałam, że z tą energią chcę mieć jeszcze do czynienia.  

Zuzanna Janicka to zielonogórzanka, która zakochała się w Szczecinie ;) Mieszka oraz prowadzi swój biznes w Szczecinie. Każdego dnia udowadnia swoim klientom, że można jeść dużo, zdrowo i kolorowo, a dzięki temu zmniejszyć ilość kilogramów (jeżeli mamy ich za dużo lub zwiększyć gdy mamy ich za mało) oraz zminimalizować ilość chorób, które mogą nas dotknąć, kiedy nasz organizm jest źle odżywiany.

To co mnie urzekło w tej filigranowej osobie to to, że lubi jeść oraz uwielbia piec ciasta. Dodatkowo jest niesamowicie dobrym człowiekiem a pies który towarzyszy nam podczas wywiadu jest ze schroniska.

YouTube Preview Image

O autorze

avatar

Joanna Sawicka-Budziak

Szczecinianka od zawsze. Choć przemierzyłam już kawał świata z radością wracam do mojego miasta. Bo wszędzie dobrze, ale w Szczecinie najlepiej. Wychowałam się na Ku Słońcu. Na drugim końcu Polski ludzie wpadają w zachwyt słysząc nazwę tej ulicy, a u nas mówią brrr, bo kojarzy im sie tylko z cmentarzem. Dla mnie to było magiczne miejsce. Tam chodziłam na lekcje biologii, na cmentarnych alejach uczyłam się jeździć na rowerze i to miejsce nie wzbudza we mnie negatywnych emocji. Zawodowo: szkoleniowiec, organizator, menadżer, a "po godzinach" asystentka fotografa. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich historie, pasje i marzenia. Lubię wyzwania, piękny makijaż i... rajdy samochodowe. Jako niepoprawna optymistka przedstawię Wam swój punkt widzenia.