Kobieto! Projekt zmiana ruszył w Szczecinie!

logotypbiel

„Zmiana jest nieodłączną częścią naszego życia.

Jednak niektóre zmiany potrzebują wsparcia,  by mogły się zadziać.”

Tak zaczyna się opis nowego projektu „Zmiana”, do którego są zaproszone wszystkie szczecinianki.

Co zyskasz jeżeli zakwalifikujesz się?

8 tygodni dobrze rozplanowanych treningów, plan dietetyczny oraz wyjątkowe spotkania ze specjalistami, którzy będą Cię wspierać w zmianie :)

Uczestniczki projektu  w każdym tygodniu będą miały:

  • zajęcia na siłowni z trenerem personalnym,
  • zajęcia fitness,
  • aktywność sportową na zewnątrz,
  • spotkania z dietetykiem,
  • będą pod opieką coacha motywacji,
  • będą miały zajęcia szkoleniowe  z samorozwoju, wewnętrznego ja, postrzegania itp.,
  • będą uczyły się zarządzania czasem oraz  finansami domowymi, by zminimalizować wymówki, że się nie da.

dsc_085555

Formularz zgłoszeniowy możesz pobrać na projektzmiana.szczecin.pl/ ostateczny termin na wysłanie go to 28.02, ale nie bądź mistrzynią „deadlinów” ;)

Na początku marca komisja przejrzy wszystkie zgłoszenia, wybierze 15 Pań i zaprosi na rozmowy indywidualne. Na spotkaniu Panie będą miały okazję pokazać swoją prawdziwą motywację do udziału w projekcie. Zostanie wyłonionych 6 kobiet w 3 kategoriach:

  1. Aktywna mama (2 os.)
  2. Pracująca Kobieta (2 os.)
  3. Pełna wigoru 50+ (2 os.)

Już ponad 30 Partnerów wsparło projekt.

Wartość usług dla każdej z Pań przewidziana jest na ok 30 tyś. zł (uczestniczki nic nie płacą,  partnerzy zapewniają  finansowanie)

dsc_074545

Projekt ZMIANA to odświeżona wersja Projektu Metamorfoza, jaki miał miejsce w 2016 roku. Choć sam projekt przeszedł metamorfozę, to jego założenia pozostały niezmienne – wzmocnić Panie wewnętrznie, by poczuły się piękne na zewnątrz.

„Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania” Walt Disney

dsc_043434

Jeśli nie czujesz gotowości na zmianę, ale chcesz podgladać lub inspirować się innymi to możesz 11.03 przyjść do Starej Rzeźni na inaugurację projektu.

Dwie odważne i przedsiębiorcze kobiety tworzące projekt Zmiana – Joanna Dudziak oraz Nina Kaczmarek zapraszają wszystkich do zgłaszania się, kibicowania oraz inspirowania innych – bo może w twoim otoczeniu jest ktoś, kto takiego wsparcia potrzebuje.

O autorze

avatar

Joanna Sawicka-Budziak

Szczecinianka od zawsze. Choć przemierzyłam już kawał świata z radością wracam do mojego miasta. Bo wszędzie dobrze, ale w Szczecinie najlepiej. Wychowałam się na Ku Słońcu. Na drugim końcu Polski ludzie wpadają w zachwyt słysząc nazwę tej ulicy, a u nas mówią brrr, bo kojarzy im sie tylko z cmentarzem. Dla mnie to było magiczne miejsce. Tam chodziłam na lekcje biologii, na cmentarnych alejach uczyłam się jeździć na rowerze i to miejsce nie wzbudza we mnie negatywnych emocji. Zawodowo: szkoleniowiec, organizator, menadżer, a "po godzinach" asystentka fotografa. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich historie, pasje i marzenia. Lubię wyzwania, piękny makijaż i... rajdy samochodowe. Jako niepoprawna optymistka przedstawię Wam swój punkt widzenia.