Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy

Szlachetna Paczka znów startuje! Obecnie trwa przedłużona rekrutacja na SuperW (wolontariuszy). Ruszają też szkolenia przygotowujące do działań takich, jak spotkanie się z rodziną w potrzebie, rozmowa, identyfikacja ich potrzeb oraz podejmowanie decyzji dot. paczki dla rodziny. 

Czym tak w zasadzie jest Szlachetna Paczka?

Potrzebujesz więcej informacji? Takich dostarczy Tobie prezentacja udostępniona na stronie Szlachetnej Paczki. W razie potrzeby kontaktuj się z liderem – 508089287. 

Jeśli chcesz wziąć udział w niesamowicie ciekawym projekcie tworzonym przez jeszcze bardziej – pozytywnie – zakręconych ludzi, nie zwlekaj. Kliknij tutaj, aby zostać SuperW Paczki! Ekipa jest naprawdę zgrana! Możesz zyskać bardzo wiele pomagając innym. Minie jakiś czas a spotkasz te osoby w zupełnie przypadkowym miejscu i zobaczysz, jak Twoja pomoc przyczyniła się do ich osobistego sukcesu jako rodziny w potrzebie. Co więcej poznasz ciekawe osoby, które tworzą paczkę i kto wie, jakie perspektywy pojawią się na Twojej drodze. 

 

O autorze

avatar

Kamil Żółkiewicz

Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.