Wywiad z autorką książki „Szkoła Latania”

szkola latania

Zapraszam na nasz nowy cykl wywiadów ze Szczecinianami. Dziś przedstawiam Wam Sylwię Trojanowską autorkę powieści „Szkoła latania”.

Książkę pochłonęłam w jeden wieczór po prostu wciąga! Nie mogłam się od niej oderwać.

Życie bohaterki, jej problemy były mi bardzo bliskie, więc za wszelką cenę chciałam poznać jej losy. Skończyłam o 5 rano! Moim zdaniem, każda kobieta która w swoim życiu choć raz zmagała się z problemem nadwagi powinna ją przeczytać, nawet powiem więcej, każdy mężczyzna, który ma w swoim otoczeniu taką kobietę powinien przeczytać tą powieść, aby dowiedzieć się co siedzi w naszych głowach. Lekka i przyjemna, jednak dotykająca wiele problemów współczesnego świata i człowieka, który musi walczyć sam o siebie. Zapraszam.

Specjalnie dla czytelników bloga Szczecin Aloud autorka przygotowała książkę, którą będziecie mogli zdobyć w konkursie na naszym profilu na Facebooku!

YouTube Preview Image

O autorze

avatar

Joanna Sawicka-Budziak

Szczecinianka od zawsze. Choć przemierzyłam już kawał świata z radością wracam do mojego miasta. Bo wszędzie dobrze, ale w Szczecinie najlepiej. Wychowałam się na Ku Słońcu. Na drugim końcu Polski ludzie wpadają w zachwyt słysząc nazwę tej ulicy, a u nas mówią brrr, bo kojarzy im sie tylko z cmentarzem. Dla mnie to było magiczne miejsce. Tam chodziłam na lekcje biologii, na cmentarnych alejach uczyłam się jeździć na rowerze i to miejsce nie wzbudza we mnie negatywnych emocji. Zawodowo: szkoleniowiec, organizator, menadżer, a "po godzinach" asystentka fotografa. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich historie, pasje i marzenia. Lubię wyzwania, piękny makijaż i... rajdy samochodowe. Jako niepoprawna optymistka przedstawię Wam swój punkt widzenia.