Eska Music Awards 2016

Gala Eska Music Awards była pokazem świetnej muzyki i uhonorowaniem artystów ją tworzących. W tym roku było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ świętowaliśmy 15-stą odsłonę gali.

W EMA udział wzięli artyści zagraniczni: Alan Walker, Jasmine Thompson, Filatov&Karas, LP oraz polskie gwiazdy: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Monika Lewczuk, Sound’n’Grace, C-BooL, Antek Smykiewicz, Video, Szymon Chodyniecki, Grzegorz Hyży. Wśród gości specjalnych znaleźli się aktorzy, blogerzy i vlogerzy: Agnieszka Kaczorowska, Macademian Girl, Sylwester Wardęga, Krzysztof Golonka, Mamiko, LittleMonster.

Kolejny raz gala odbyła się na hali Azoty Arena i znów przekonaliśmy się, że jest to miejsce stworzone do takich wydarzeń. Nie da się opisać atmosfery jaka panowała na Szafera. Podsumowując krótko: było kolorowo, głośno i dobrze grali!

Jeśli nie mieliście okazji przeżyć tego na własnej skórze, zapraszamy do relacji video. Nie pozostaje nam nic innego,  jak czekać z nadzieją do przyszłego roku, na #EMA2017. Być może tym razem odbędzie się na Wałach Chrobrego podczas finału The Tall Ships Races w Szczecinie.

YouTube Preview Image

Foto: Paulina Budziak  Video: DestinyofColors.pl

O autorze

avatar

Grzegorz Olichwer

Od dziecka pasjonuję się fotografią. Z początku fotografia analogowa, później cyfrowa a teraz dzięki możliwości, także tworze filmy. Część z nich znajdziecie na mojej stronie i fanpage na fb: http://www.destinyofcolors.pl i http://www.fb.com/destinyofcolors Staram się oddać klimat każdego wydarzenia w jak najlepszy sposób, aby gdy ktoś kiedyś wróci do tych zdjęć mógł sobie przypomnieć co czuł w tej chwili.